Renault CLIO Generation

Uwodzi bez końca

już od
48 400 zł
Samochód osobowy Renault Clio typu hatchback

Design Zmysłowy, kompaktowy hatchback

Ostre spojrzenie, wysmukłe linie, w CLIO zakochasz się od pierwszego wejrzenia. Dzięki możliwości personalizacji za pomocą pakietów kolorów, stworzysz samochód miejski dla siebie.

Wyposażenie

Wszystko w Twoich rękach

Od nawigacji po system audio, CLIO dopasowuje się do Twojego stylu.

CLIO deska rozdzielcza

System audio Bose® Surrond Sound System

Dzięki R-LINK Evolution, Media Nav Evolution lub R&Go, masz natychmiastowy dostęp do Twoich treści multimedialnych. Jeśli chodzi o dźwięk, wybierz najlepszy nagłośnienie BOSE® Surround Sound System.

CLIO systemy wspomagania parkowania

System wspomagania parkowania

Parkuj bez użycia rąk i bez najmniejszego wysiłku dzięki funkcji Easy Park Assist.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.