Dane techniczneNowe Renault ZOE

Renault ZOE elektryczny miejski samochód

Poznaj wymiary Nowego ZOE

Czy Nowe ZOE zmieści się w Twoim garażu? Długość, wysokość, szerokość... Wymiary szczegółowe.

Nowe ZOE wymiary z boku
Nowe ZOE wymiary z przodu
Nowe ZOE wymiary

Silniki Nowego ZOE

100% elektryczny, 100% przyjemności, 0% emisji zanieczyszczeń

Elektryzujące wrażenia

Renault ZOE - Silnik

Silniki R135 i R110

2 silniki

Silnik R135

 

Wyposażone w nowy silnik o mocy 100 kW, Nowe ZOE oferuje jeszcze więcej przyjemności i wrażeń! 135 KM oraz moment 245 Nm pozwala skorzystać z poprawionych osiągów, aby zapewnić jeszcze większą uniwersalność i komfort, w szczególności na drogach szybkiego ruchu.

 

Silnik R110 

 

Silnik R110, rozwijający moc 80 kW (108 KM) oraz o momencie 225 Nm, zapewnia moc i wszechstronność Twojego Nowego ZOE, aby jazda była dłuższa i jeszcze bardziej przyjemna.

Renault ZOE tył w kolorze niebieskim

B Mode – nowy tryb jazdy w mieście

Hamuj rzadziej i zrelaksuj się!

Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni „E-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B Mode do trybu D Mode i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” cyfrowym wyświetlaczy wskaźników i zegarów. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, Nowe ZOE unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

Renault ZOE - Dźwignia zmiany biegów E-Shifter

Elektroniczna dźwignia zmiany biegów „E-shifter”

Z jednego trybu do drugiego jednym przyciskiem

Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni „E-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B do trybu D i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” ekranie kierowcy. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, Nowe ZOE unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

Szczegółowe specyfikacje

Dane techniczne Nowego ZOE

  • undefined
  • undefined
  • undefined
  • undefined

Nowe Renault ZOE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.