Dane techniczne Renault ZOE

Renault ZOE elektryczny miejski samochód

Poznaj wymiary ZOE

Czy ZOE zmieści się w Twoim garażu? Długość, wysokość, szerokość... Wymiary szczegółowe.

Nowe ZOE wymiary z boku
Nowe ZOE wymiary z przodu
Nowe ZOE wymiary

Silniki ZOE

100% elektryczny, 100% przyjemności, 0% emisji zanieczyszczeń

ONE
ONE
ZEN
ZEN
INTENS
INTENS

energia elektryczna (2)

elektryczny R110już od
124 900 zł
już od
145 400 zł
elektryczny R135już od
147 400 zł
już od
152 400 zł

Elektryzujące wrażenia

  • Renault ZOE - Silnik

Silniki R135 i R110

2 silniki

Silnik R135

 

Wyposażone w nowy silnik o mocy 100 kW, ZOE oferuje jeszcze więcej przyjemności i wrażeń! 135 KM oraz moment 245 Nm pozwala skorzystać z poprawionych osiągów, aby zapewnić jeszcze większą uniwersalność i komfort, w szczególności na drogach szybkiego ruchu.

 

Silnik R110 

 

Silnik R110, rozwijający moc 80 kW (108 KM) oraz o momencie 225 Nm, zapewnia moc i wszechstronność Twojego ZOE, aby jazda była dłuższa i jeszcze bardziej przyjemna.

  • Renault ZOE tył w kolorze niebieskim

B Mode – nowy tryb jazdy w mieście

Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni zmiany biegów „e-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B Mode do trybu D Mode i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” cyfrowym wyświetlaczu wskaźników i zegarów. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, ZOE unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

  • Renault ZOE - Dźwignia zmiany biegów E-Shifter

Elektroniczna dźwignia zmiany biegów „e-Shifter”

Z jednego trybu do drugiego jednym ruchem. Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni „e-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B Mode do trybu D Mode i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” wyświetlaczu wskaźników i zegarów. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, ZOE unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

Szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

Dane techniczne ZOE

  • NOWE ZOE ONE
  • NOWE ZOE undefined

Renault ZOE w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowe CLIO E-TECH Hybrid
Nowe CLIO E-TECH Hybrid
już od 89 900 zł
CLIO
CLIO
już od 52 400 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej