Renault Zoe E-Tech electric elektryczny miejski samochód

dane techniczne
RENAULT ZOE E-TECH ELECTRIC

Poznaj wymiary Zoe E-Tech electric

Czy Zoe E-Tech electric zmieści się w Twoim garażu? Długość, wysokość, szerokość... Wymiary szczegółowe.

Zoe E-Tech electric wymiary z boku
Zoe E-Tech electric wymiary z przodu
Zoe E-Tech electric wymiary

Elektryzujące wrażenia

Renault Zoe E-Tech electric - Silnik

Silnik R135

Wyposażone w nowy silnik o mocy 100 kW, Zoe E-Tech electric oferuje jeszcze więcej przyjemności i wrażeń! 135 KM oraz moment 245 Nm pozwala skorzystać z poprawionych osiągów, aby zapewnić jeszcze większą uniwersalność i komfort, w szczególności na drogach szybkiego ruchu.

Renault Zoe E-Tech electric tył w kolorze niebieskim

B Mode – nowy tryb jazdy w mieście

Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni zmiany biegów „e-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B Mode do trybu D Mode i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” cyfrowym wyświetlaczu wskaźników i zegarów. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, Zoe E-Tech electric unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

Renault Zoe E-Tech electric - Dźwignia zmiany biegów E-Shifter

Elektroniczna dźwignia zmiany biegów „e-Shifter”

Z jednego trybu do drugiego jednym ruchem. Zapomnij o mechanicznych dźwigniach zmiany biegów! Dzięki elektronicznej dźwigni „e-Shifter”, wystarczy zwykły impuls, aby przejść z trybu B Mode do trybu D Mode i odwrotnie lub włączyć bieg wsteczny. Wybrany tryb jazdy wyświetla się na konsoli oraz na 10” wyświetlaczu wskaźników i zegarów. Nie ma potrzeby korzystania z trybu parkingowego, Zoe E-Tech electric unieruchomi się w momencie wyłączenia silnika.

Renault Zoe E-Tech electric w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CLIO E-TECH FULL HYBRID
CLIO E-TECH FULL HYBRID
już od 103 900 zł
MEGANE E-TECH ELECTRIC
MEGANE E-TECH ELECTRIC
już od 184 900 zł
CLIO
CLIO
już od 71 900 zł