SUV Renault KADJAR

Zyskaj nawet do 10 000 zł na samochody z rocznika 2020*. Sprawdź też leasing 103% dla firm**. Poznaj nowoczesne i ekologiczne silniki diesla.

  • renault kadjar z przodu

Gotowy na przygodę z Renault KADJAR?

Liczne powody aby wybrać Nowe Renault KADJAR

Renault KADJAR w środku

Wnętrze przyjazne dla wszystkich

Fotele z regulacją długości siedziska zapewniające komfort i stabilność sylwetki, kierownica wielofunkcyjna, gniazda USB, klimatyzacja z nawiewami na przód i tył, składana kanapa z tyłu oraz praktyczne schowki...

Renault KADJAR panoramiczny dach

Panoramiczny, szklany dach

Wpuść trochę słońca do swojej codzienności! W pełni korzystaj z widoków i wpuść światło do wnętrza swojego Renault KADJAR poprzez panoramiczny, szklany dach, o powierzchni 1,4m².

Renault KADJAR w środku

System multimedialny R-LINK 2

Dzięki Android Auto™ i Apple Carplay™, znalezienie drogi, podyktowanie lub odsłuchanie wiadomości SMS, wykonanie połączenia lub posłuchanie muzyki z Twojego telefonu nigdy nie było równie łatwe!

Renault KADJAR bose

Bose® Sound System

Głębia niskich tonów, ustrukturyzowane rytmy, finezja wysokich tonów... Zarówno z przodu, jak i z tyłu dźwięk jest precyzyjny i wysokiej jakości. Z Renault KADJAR, przygoda jest pisana również muzyką...

Renault KADJAR w środku

Napęd 4x4

Wyjedź poza utarte trasy! Dzięki dużemu prześwitowi i 3 trybom napędu - 4x4, 4x2 oraz 4x2 z systemem Extended Grip, Nowe Renault KADJAR zabierze Cię w podróż ku nowym horyzontom.

Renault KADJAR system wspomagania nagłego hamowania

Aktywny system wspomagania nagłego hamowania (AEBS)

System ostrzega kierowcę w razie ryzyka kolizji z pojazdem jadącym z przodu. Jeśli kierowca nie reaguje lub reaguje zbyt wolno, system wspomaga kierowcę w hamowaniu, aby uniknąć kolizji.

Umów się na swoją jazdę testową

Renault KADJAR układ kierowniczy

 

 

Mocne silniki, zintegrowany napęd oraz uwodzicielski design... KADJAR zapewnia doskonałą równowagę między osiągami, skutecznością i codziennym prowadzeniem. Już teraz możesz cieszyć się naszym nowym SUVem, zaprojektowanych dla Twoich potrzeb.

WypróbujZnajdź najbliższego dealera

*Rabat 10 000 zł dotyczy Renault KADJAR z rocznika 2020 z silnikiem Blue dCi 115 z automatyczną skrzynią EDC.

**Leasing 103% na 3 lata to przykładowa suma opłat leasingowych dla przedsiębiorstw. Całkowita suma opłat wynosi 103% przy następujących parametrach: wpłata własna 10%, wartość wykupu 10%, okres umowy 36 miesięcy. Podane warunki obowiązują przy skorzystaniu z ubezpieczenia GAP lub ubezpieczenia Bezpieczny Leasing – oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. (składka będzie doliczana do rat leasingowych). Szczegółowe warunki leasingu oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault. Stan oferty na 01.01.2020. Szczegóły u Autoryzowanych Partnerów Renault oraz na stronie renault.pl

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej