video placeholder

NOWE RENAULT AUSTRAL

tech control. take control.

Nowe Renault Austral już od 1399 zł / mies. RRSO 11,84%* z gwarancją stałej raty

WERSJA ESPRIT ALPINE: ŚWIATOWA PREMIERA

Austral to pierwszy model czerpiący ze sportowej marki Grupy–Alpine. Wyróżnia się m.in. logo esprit Alpine, satynowym lakierem, agresywnymi zderzakami, 20” felgami daytona, tylnymi światłami z efektem 3D, Alcantarą® z niebieskimi elementami, kierownicą obitą skórą nappa z trójkolorowym przeszyciem.

austral w wersji esprit alpine - znaczek esprit Alpine
emblemat „esprit Alpine”
renault austral w wersji esprit alpine - światła tylne z efektem „połysku 3D”
Światła tylne z efektem włókien 3D / logo E-Tech
renault austral w wersji esprit alpine - satynowy szary łupek
szary schiste satin
renault austral w wersji esprit alpine - 20” obręcze kół ze stopu metali lekkich daytona
20” felgi aluminiowe daytona
renault austral w wersji esprit alpine - tapicerka materiał-Alcantara z niebieskimi przeszyciami
tapicerka z elementami Alcantary i niebieskimi przeszyciami
renault austral w wersji esprit alpine - kierownica obita skórą nappa ze wstawkami Alcantara
kierownica obita skórą nappa i alcantarą

tech control

SYSTEM Z WBUDOWANYMI USŁUGAMI GOOGLE

System multimedialny openR link posiada wbudowane usługi Google*. Głosowe sterowanie temperaturą, planowanie trasy, interakcja z domem lub wybór muzyki...
Google Maps
Google Assistant
Google Play

*Google, Google Maps, Google Play są markami Google LLC.

renault austral suv 100% hybryda harman kardon

DŹWIĘK PREMIUM HARMAN KARDON

Nowy system Harman Kardon zapewnia całkowitą moc 485 W, wykorzystując w tym celu 2 tweetery na bokach deski rozdzielczej, 2 woofery w panelach drzwi przednich, 2 głośniki surround, 1 jednostkę centralną z przodu, 2 tweetery i 2 woofery w panelach drzwi tylnych oraz 1 skrzynię basową w bagażniku. Głębokie doświadczenie dźwiękowe, w pełni personalizowane i intuicyjne.

dowiedz się więcej

drive control

MULTI-SENSE

System oferujący do 4 różnych konfiguracji, aby dopasować Renault Austral E-Tech full hybrid do warunków drogowych i Twoich potrzeb: dźwięk i reakcja silnika, sztywność układu kierowniczego, oświetlenie wnętrza oraz konfiguracja ekranu kierowcy.

renault austral multi sense tryb komfort
komfort: domyślny tryb jazdy
renault austral multi sense tryb sport
sport: przyjemność z jazdy na wyższym poziomie
renault austral multi sense tryb eco
eco: zwiększenie zasięgu
renault austral multi sense tryb perso
perso: spersonalizowana konfiguracja

energy control

ZAREZERWUJ RENAULT AUSTRAL E-TECH FULL HYBRID JUŻ TERAZ!

Nowoczesna technologia dostępna w silnikach mild hybrid 12V. Hybrydowy układ elektryczny wspomaga silnik w czasie przyspieszania, aby podnieść osiągi i ograniczyć zużycie paliwa.

Technologia hybrydowa E-Tech opracowana na bazie doświadczeń Renault w Formule 1™. Tryb elektryczny w mieście pozwala na cichą, komfortową i oszczędną jazdę, a akumulator ładuje się podczas zwalniania i hamowania. Nie musisz podłączać auta do gniazda elektrycznego. *dostępny w przedsprzedaży

32 ZAAWANSOWANE SYSTEMY WSPOMAGANIA JAZDY

Systemy wspomagania jazdy, systemy bezpieczeństwa oraz wspomagania podczas parkowania… droga pod pełną kontrolą dzięki aż 32 zaawansowanym systemom w nowym w 100% hybrydowym SUV-ie Renault Austral (w zależności od wersji).

 

więcej
systemy wspomagania jazdy - nowy renault austral

PROWADZENIE

Wyświetlacz Head-Up nowej generacji o przekątnej 9,3”, aktywny regulator prędkości, active driver assist ... Panuj nad sytuacją na drodze, nie spuszczając z niej wzroku i spraw, aby Twoje podróże były płynniejsze dzięki technologiom wspomagania jazdy.
 

systemy wspomagania jazdy - bezpieczeństwo - nowe renault austral

BEZPIECZEŃSTWO

Aktywny system wspomagania nagłego hamowania przodem i tyłem z systemem wykrywania pieszych, automatyczne i inteligentne zarządzanie światłami drogowymi (LED Matrix vision)... Panuj nad nieprzewidzianymi sytuacjami na drodze dzięki technologiom wspomagania bezpieczeństwa.

systemy wspomagania jazdy - parkowanie - renault austral

PARKOWANIE

Automatyczne parkowanie, kamera 3D 360°... Kontroluj manewrowanie dzięki technologiom wspomagania parkowania.

space control

ERGONOMIA I MODUŁOWOŚĆ

Komfortowe i innowacyjne stanowisko kierowcy gwarantuje dużą przestrzeń jednocześnie wykorzystując miejsce między fotelami z przodu na praktyczną ładowarkę indukcyjną. 35 litrów schowków jest łatwo dostępnych i modułowych. Kanapa tylna przesuwana wzdłużnie o 16 cm, zapewnia najwięcej miejsca na kolana w swoim segmencie. Pojemność bagażnika to aż 575 dm(w zależności od wersji), a jego klapa może mieć elektryczne wspomaganie.

 

*RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 11,84% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 134 900 zł, okres 37 miesięcy, wpłata własna 28 059,2 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 7,99%,  finansowane: prowizja bankowa: 4 273,63 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 4 933,48 zł. Miesięczna rata kredytowa 1 399,27 zł. Ostatnia rata 90 652,8 zł. Całkowita kwota kredytu: 106 840,8 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 141 026,52 zł. Stan na dzień 06.02.2023 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.