System R-LINK 2

Po prostu podróżuj! 

 

Wyposażenie, funkcje, usługi, aktualizacja,  kompatybilność itp. Zobacz wszystkie informacje dotyczące Twojego systemu multimedialnego R-LINK 2. 

Ekran dotykowy 7'' lub 8,7"

Ekran dotykowy pojemnościowy 7'' lub 8,7"

Korzystaj z dużego ekranu o przekątnej 7” lub 8,7" z obsługą dotykową taką samą, jak w przypadku tabletów z ekranem o wysokiej wytrzymałości. 
Finezja gestów i doskonała integracja z deską rozdzielczą zapewniają optymalne bezpieczeństwo jazdy. 

ECO Drive

ECO Drive - R-LINK 2

Przeglądaj raport tras oraz wskazówki dotyczące jazdy, aby zmniejszyć zużycie paliwa.

Rozpoznawanie mowy R-LINK 2

 Rozpoznawanie mowy R-LINK 2

Wystarczy nacisnąć przycisk przy kierownicy, a następnie po sygnale dźwiękowym wydać polecenie głosowe, aby uruchomić nawigację do miejsca docelowego, wykonać połączenia do kontaktu zapisanego w książce telefonicznej dostępnej poprzez Bluetooth lub przełączyć stację radiową. Pozwól się prowadzić przez syntezator mowy!

System multimedialny R-LINK 2 - Renault Easy Connect

Personalizacja systemu

Wybierz, w pełni personalizowany ekran główny Twojego systemu. Zarządzaj swoim profilem, aby ustawić wszystkie parametry: poziom natężenia dźwięku, ustawienia lusterek wstecznych, ustawienia foteli, ulubiona stacja radiowa, sparowane telefony.

 

* Symulator dostepny w języku angielskim. Zawarte w symulatorze funkcje mogą różnić się od tych zawartych w Twojej wersji R Link 2.

Apple CarPlay™ dla R-LINK 2*

Apple CarPlay™ dla R-LINK 2

Korzystaj z najlepszych aplikacji zainstalowanych na Twoim iPhonie (od wersji iPhone 5 i iOS7.1), zatwierdzonych przez Apple do trybu prowadzenia samochodu, na dużym ekranie R-LINK 2.  Podłącz swojego iPhona za pomocą certyfikowanego kabla do przedniego gniazda USB, aby móc słuchać swojej muzyki. Możesz również czytać i dyktować swoje wiadomości, wykonywać połączenia lub wyznaczać trasę.


Pamiętaj o włączeniu transmisji danych, aby móc korzystać z trybu Apple CarPlay™.


* Dostępny w zależności od modelu i daty produkcji.

Android Auto™ dla R-LINK 2*

Android Auto™ dla R-LINK 2

Korzystaj z najlepszych aplikacji ze swojego smartfona z systemem Android 5 lub nowszym, specjalnie wybranych dla prowadzenia samochodu. Google Maps będą Cię prowadzić na dużym ekranie R-LINK 2. Podyktujesz również swoje wiadomości i szybko wybierzesz swoje ulubione utwory muzyczne.


Nie zapomnij włączyć transmisji danych na swoim telefonie i podłączyć go do gniazda USB z przodu za pomocą kabla wysokiej jakości.


* Dostępny w zależności od modelu i daty produkcji.

ekran R-LINK2 Renault

Centrum sterowania klimatyzacją, systemem wspomagania prowadzenia i nie tylko

Na ekranie dotykowym możesz sterować temperaturą z dokładnością do jednego stopnia, łatwo parkować z Park Assist® i przełączać źródła dźwięku i wideo dzięki 2 portom USB oraz funkcji Bluetooth.

 

W zależności od modelu i poziomu wykończenia Twojego Renault, możesz wybrać oświetlenie ambientowe wnętrza oraz styl jazdy spośród 4 zaprogramowanych trybów Multi Experience: neutralny, eco, komfort i sport.

Mapy 3D - Renault Easy Connect

Mapy 3D*

Poczuj niewyobrażalny komfort podróżowania dzięki realistycznym mapom 3D wyświetlanym na 8,7” ekranie o rozdzielczości HD z funkcją wyświetlania budynków i punktów użyteczności publicznej.

 

* Dostępność funkcji zależna od lokalizacji.

System multimedialny - Renault Easy Connect

Pokładowe usługi online

Bezpiecznie odbieraj maile, odczytywane na głos przez aplikację E-mail.

Informacje o ruchu drogowym TomTom - Renault Easy Connect

Informacje o ruchu drogowym TomTom w czasie rzeczywistym

Informacje o ruchu drogowym TomTom obejmują 99% sieci drogowej i podają ponad 350 milionów zdarzeń drogowych zgłaszanych każdego roku z dokładnością do 100 m, aktualizowanych co 2 minuty.  

 

Czekasz na dostawę swojego nowego Renault z systemem R-LINK 2? Teraz możesz bezpłatnie korzystać z TomTom Traffic przez 12 miesięcy.

Informacje dotyczące systemu multimedialnego R-LINK 2

R-Link Store

Wzbogać swoją ofertę usług online dzięki naszemu sklepowi online.