Wygodne Raty

W Renault care service możesz skorzystać z oferty rozłożenia na raty Twojej płatności – formalności dopełnisz na miejscu.

Wygodne raty - rozłóż swoje płatności

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Wygodne Raty

Oferta Wygodne Raty pozwoli Ci sfinansować:

 • przegląd
 • wymianę elementów eksploatacyjnych, naprawę
 • umowę serwisową
 • części zamienne, akcesoria
 • opony i kompletne koła
 • ubezpieczenie komunikacyjne w Programie PZU, ERGO Hestia, Allianz lub Warta (do 12 rat)
 • ubezpieczenie kosztów napraw samochodu używanego

RRSO 11, 56%
Credit Agricole Bank Polska S.A. (RRSO) Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 11,56%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 3 690,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3 948,45 zł, oprocentowanie stałe 9,50%, całkowity koszt kredytu 258,45 zł (w tym: prowizja 33,58 zł, odsetki 224,87 zł, koszt ubezpieczenia 0 zł), 13 miesięcznych równych rat w wysokości 282,03 zł oraz ostatnia rata wyrównawcza w wysokości 282,06 zł. Kalkulację przygotowaliśmy 15.11.2022 r. na przykładzie reprezentatywnym.


Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Renault, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny.SKORZYSTAJ Z OFERTY 6 RAT RRSO 0% PRZY ZAKUPIE:

Kompletnych kół zimowych (opona + felga + kołpak)

Usług blacharsko-mechanicznych (powyżej 2500 zł)

Nasza oferta to:

możliwość skorzystania z 1-36 rat

finansowanie od 500 zł

decyzja online - decyzja nawet w 15 minut od momentu złożenia kompletu dokumentów

minimum formalności i dokumentów

CHCESZ POZNAĆ WYSOKOŚĆ RAT SERWISOWYCH W R-SHOP? TO PROSTE!

 • 1

  Odwiedź sklep.renault.pl, wybierz Dealera i podaj numer rejestracyjny lub VIN swojego Renault.

 • 2

  Wybierz interesującą Cię usługę serwisową lub akcesoria, a pod ceną danej usługi wyświetli się informacja na temat raty

 • 3

  Po kliknięciu w szczegóły możesz sprawdzić symulację dla innej liczby rat.

Fleet Derby 2021

Wygodne Raty wygrywają w plebiscycie na najlepszy produkt/usługa Fleet Derby 2021

Tegoroczne Fleet Derby 2021 w kategorii najlepszy produkt/usługa wygrała oferta Renault Polska - Wygodne Raty.


Wygodne raty to usługa finansowa pozwalająca na rozłożenie w ratach płatności za usługi i produkty serwisowe oferowane w ramach sieci Renault Polska.


Fleet Derby to plebiscyt internetowy, dedykowany zarówno dostawcom rynkowym, jak i jego odbiorcom. Plebiscyt ma na celu prezentację zespołów flotowych, fleet managerów, a także promocję dostawców produktów i usług dostępnych na polskim rynku, które kształtują rynek flotowy oraz mają realny wpływ na rozwój branży motoryzacyjnej, leasingowej i flotowej.


W tym roku do Fleet Derby przyjęto aż 183 zgłoszenia w poszczególnych kategoriach. W plebiscycie oddano 230 000 potwierdzonych głosów.

logo raty

Kompletne kola zimowe Renault z 6 ratami RRSO 0%: rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1044 zł, całkowita kwota do zapłaty 1044 zł, oprocentowanie stale 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł (w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 6 miesięcznych równych rat w wysokości 174 zł.

 

Usługi blacharsko-mechaniczne Renault powyżej 2500 zł z 6 ratami RRSO 0%: rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 2768,94 zł, całkowita kwota do zapłaty 2768,94 zł, oprocentowanie stale 0%, całkowity koszt kredytu 0 zł(w tym: prowizja 0 zł, odsetki 0 zł), 6 miesięcznych równych rat w wysokości 461,49 zł.

 

Oferta usługi blacharsko-mechaniczne Renault powyżej 2500 zł z 6 ratami RRSO 0% dotyczy kwoty kredytu netto na minimum 2500 zł.


Kalkulacje zostały dokonane na dzień 31.08.2022 r. na reprezentatywnych przykładach.


Oferta dostępna jest u Autoryzowanych Partnerów Renault, którzy w imieniu Credit Agricole Bank Polska S.A. wykonują czynności faktyczne związane z zawarciem umowy kredytu na zakup towarów/usług. Udzielenie kredytu i jego wysokość zależą od oceny zdolności kredytowej klienta. Materiał ma charakter informacyjny.
Szczegółowe informacje dotyczące powyższych akcji promocyjnych prowadzonych pn. ,,Kompletne kola zimowe Renault z 6 ratami RRSO 0%" oraz „Usługi blacharsko-mechaniczne Renault powyżej 2500 zł z 6 ratami RRSO 0%" można znaleźć u wybranych Autoryzowanych Partnerów Renault biorących udział w akcji lub na kola.renault.pl. Lista Autoryzowanych Partnerów biorących udział w akcji dostępna jest na kola.renault.pl. Oferta nie łączy się z innymi rabatami i promocjami i jest ważna od 3.10.2022 do 31.03.2023 r. lub do wyczerpania zapasów w tym terminie.