Części oryginalne i regenerowane fabrycznie

Wszystkie parametry Twojego Renault są zachowane dzięki oryginalnym częściom i częściom regenerowanym fabrycznie; od ich jakości, poprzez niezawodność, na bezpieczeństwie kończąc.

Oryginalne części Renault

Serwis Renault

Części oryginalne są opracowane i homologowane dla samochodów Renault, zgodnie ze specyfikacjami technicznymi, które odpowiadają najbardziej restrykcyjnym kryteriom w dziedzinie niezawodności, bezpieczeństwa oraz norm środowiskowych.


Wybór oryginalnych części Renault to pewność najlepszego stosunku ceny do jakości i trwałości dla Twojego samochodu.

Części Value+

umowy serwisowe

Value+ to nowa marka części przeznaczona dla samochodów Renault starszych niż 4 lata. Gwarantuje wysoki poziom jakości dzięki spełnieniu rygorystycznych wymagań oraz specyfikacji technicznych Renault.

Części regenerowane fabrycznie

uśmiechnięta kobieta

Nasze części z kategorii regenerowanych fabrycznie są oryginalnymi, w pełni zregenerowanymi częściami, które posiadają gwarancję identyczną jak nowe części oryginalne, za cenę dopasowaną do pozostałej wartości samochodów Renault w wieku 3 lat i starszych.

 

Wybór części regenerowanych fabrycznie to możliwość skorzystania z oferty ponad 2000 części odpowiednich do obsługi serwisowej samochodów Renault w wieku 3 lat i starszych. Przemysłowa regeneracja części, zgodnie z rygorystyczną specyfikacją techniczną, spełniającą takie same wymogi, co produkty nowe, pozwala Twojemu samochodowi zachować początkowe parametry, przy jednoczesnym poszanowaniu polityki zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa.

Dokonaj najlepszego wyboru części oryginalnej Renault Regenerowanej

Wysokiej jakości

Podlega tym samym wymogom i objęta jest taką samą gwarancją, co część oryginalna nowa, a cena jest dostosowana do samochodów Renault w wieku 3 lat i starszych.

Ekonomiczna

Zaoszczędź do 50% względem ceny części oryginalnej Renault nowej przy naprawie swojego samochodu, korzystając jednocześnie z gwarancji i jakości części oryginalnych Renault.

Ekologiczna

Spełnia wyzwania ekologiczne gospodarki cyrkulacyjnej: regenerujemy i poddajemy recyklingowi, aby ograniczyć odpady.

W porównaniu do produkcji nowej części, regeneracja pozwala zaoszczędzić i ograniczyć zużycie surowców: -80% energii, -88% wody, -92% środków chemicznych oraz -70% odpadów.

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Twoje Renault i Ty to również...

kobieta wspinaczka

Dodatkowa gwarancja

kliknij tutaj
mężczyzna i dziewczynka śmieją się

Renault care service

Akcesoria dla Twojego samochodu

zapoznaj się z katalogiem akcesoriów