Części oryginalne i regenerowane fabrycznie

Wszystkie parametry Twojego Renault są zachowane dzięki oryginalnym częściom i częściom regenerowanym fabrycznie; od ich jakości, poprzez niezawodność, na bezpieczeństwie kończąc.

Oryginalne części Renault

Serwis Renault

Części oryginalne są opracowane i homologowane dla samochodów Renault, zgodnie ze specyfikacjami technicznymi, które odpowiadają najbardziej restrykcyjnym kryteriom w dziedzinie niezawodności, bezpieczeństwa oraz norm środowiskowych.


Wybór oryginalnych części Renault to pewność najlepszego stosunku ceny do jakości i trwałości dla Twojego samochodu.

Części Value+

umowy serwisowe

Value+ to nowa marka części przeznaczona dla samochodów Renault starszych niż 4 lata. Gwarantuje wysoki poziom jakości dzięki spełnieniu rygorystycznych wymagań oraz specyfikacji technicznych Renault.

Części regenerowane fabrycznie

uśmiechnięta kobieta

Nasze części z kategorii regenerowanych fabrycznie są oryginalnymi, w pełni zregenerowanymi częściami, które posiadają gwarancję identyczną jak nowe części oryginalne, za cenę dopasowaną do pozostałej wartości samochodów Renault w wieku 3 lat i starszych.

 

Wybór części regenerowanych fabrycznie to możliwość skorzystania z oferty ponad 2000 części odpowiednich do obsługi serwisowej samochodów Renault w wieku 3 lat i starszych. Przemysłowa regeneracja części, zgodnie z rygorystyczną specyfikacją techniczną, spełniającą takie same wymogi, co produkty nowe, pozwala Twojemu samochodowi zachować początkowe parametry, przy jednoczesnym poszanowaniu polityki zrównoważonego rozwoju przedsiębiorstwa.

* Termin „regenerowane” oznacza części podlegające gospodarce cyrkulacyjnej i odnowione zgodnie z wytycznymi producenta, oferowane w pakiecie Wymiana Standardowa. Autoryzowany warsztat może dostarczyć część, jeżeli jest ona dostępna w terminie odpowiadającemu czasowi unieruchomienia pojazdu. Nie może ona jednak stanowić w ocenie warsztatu poważnego zagrożenia dla środowiska naturalnego, zdrowia lub bezpieczeństwa na drodze, ani też być wymieniana bezpłatnie, w ramach gwarancji umownej lub akcji serwisowej (zgodnie z przepisami artykułu R. 224-23 kodeksu konsumenckiego).

Dokonaj najlepszego wyboru części oryginalnej Renault Regenerowanej

Wysokiej jakości

Podlega tym samym wymogom i objęta jest taką samą gwarancją, co część oryginalna nowa, a cena jest dostosowana do samochodów Renault w wieku 3 lat i starszych.

Ekonomiczna

Zaoszczędź do 50% względem ceny części oryginalnej Renault nowej przy naprawie swojego samochodu, korzystając jednocześnie z gwarancji i jakości części oryginalnych Renault.

Ekologiczna

Spełnia wyzwania ekologiczne gospodarki cyrkulacyjnej: regenerujemy i poddajemy recyklingowi, aby ograniczyć odpady.

W porównaniu do produkcji nowej części, regeneracja pozwala zaoszczędzić i ograniczyć zużycie surowców: -80% energii, -88% wody, -92% środków chemicznych oraz -70% odpadów.

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Twoje Renault i Ty to również...

kobieta wspinaczka

Dodatkowa gwarancja

kliknij tutaj
mężczyzna i dziewczynka śmieją się

Renault care service

Akcesoria dla Twojego samochodu

zapoznaj się z katalogiem akcesoriów