RENAULT ESPACE E-TECH FULL HYBRID

RENAULT ESPACE E-TECH FULL HYBRID

już od 1599 zł netto/mies.

Chcesz dowiedzieć się więcej?

openR link

System multimedialny openR link posiada najlepsze wbudowane usługi Google i usługi Renault, które wspierają Cię w każdej podróży. Zaplanuj trasę, sprawdź zasięg i słuchaj ulubionej muzyki bez odrywania wzroku od drogi dzięki dostępnym aplikacjom. 

32 adas

Jazda, bezpieczeństwo, parkowanie... Wszystko jest pod kontrolą dzięki 32 zaawansowanym systemom wspomagania prowadzenia.

multi-sense

multi-sense

4 tryby jazdy pozwalają dostosować zachowanie samochodu do swoich potrzeb, by zapewnić sobie spersonalizowane wrażenia z jazdy.

modułowe wnętrze

Dzięki największej przestrzeni na kolana w segmencie pasażerowie tylnej kanapy mogą cieszyć się wysokim komfortem podróżowania. Tylna kanapa przesuwa się na odcinku 22 cm, umożliwiając dostosowanie pojemności bagażnika.

Harman Kardon

Specjalnie zaprojektowane przez Harman Kardon głośniki dla Renault Espace oferują zaawansowaną technologię audio, którą można indywidualnie dopasować do nastroju.

Miesięczna rata netto dla modelu Renault Espace w ofercie Renault Business Plan LIGHT/FULL dla przedsiębiorców na 48 miesięcy z całkowitym limitem przebiegu 60000 km i opłatą wstępną 21.72%. Szczegółowe warunki Renault Business Plan oferowanego przez RCI Leasing Polska Sp. z o.o. dostępne u Autoryzowanych Partnerów Renault.

 

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.