tech control

system dźwięku Harman-Kardon®RENAULT AUSTRAL

wrażenia dźwiękowe - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid

wciągające wrażenia dźwiękowe

Specjalnie zaprojektowane przez Harman Kardon głośniki dla Renault Austral oferują zaawansowaną technologię audio, którą można indywidualnie dopasować do nastroju. Różne tryby odsłuchu pozwalają w pełni cieszyć się ulubioną muzyką.

surround - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid

surround

Wykonane z wytrzymałego aluminium, zaprojektowane z myślą o szerokim pokryciu średnich i wysokich częstotliwości i zajmują niewiele miejsca. Zapewniają one naturalne zanurzenie w dźwięku dla pasażerów z przodu i z tyłu oraz zwiększają stabilność dźwięku.

subwoofer - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid

subwoofer

Unikalna technologia pozwalająca na zmniejszenie wagi i objętości głośnika przy jednoczesnym uzyskaniu wyjątkowo wysokiej wydajności w zakresie niskich częstotliwości. Ten kompaktowy design jest możliwy dzięki otworowi w obudowie, w który wkładana jest przegroda, umożliwiająca wyrównanie ciśnienia powietrza z zewnątrz.

tweetery - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid

tweetery

Są one zaprojektowane z wysokiej jakości kopułką z miękkiej tkaniny dla płynnej i szczegółowej reprodukcji w najwyższych słyszalnych częstotliwościach.

woofery - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid

woofery

Zoptymalizowane pod kątem dynamicznej reprodukcji basów i wsparcia średnich tonów. Zaprojektowane do współpracy z subwooferem ECS, aby zapewnić reprodukcję basów o niskim poziomie zniekształceń.

przednia jednostka centralna - Harman Kardon - Renault Austral E-Tech full hybrid

przednia jednostka centralna

Opracowany dla osiągnięcia najwyższej jakości krystalicznie czystego dźwięku i płynnego przejścia między częstotliwościami centralny głośnik (koaksjalny i wysokotonowy) zmienia twój samochodowy zestaw hi-fi, przenosząc Cię w inny wymiar wrażeń.