E-TECH: hybryda Renault dla wszystkich

Technologia E-TECH, teraz dostępna w najpopularniejszych modelach Renault, oparta jest o nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie samochodów elektrycznych.

Hybryda bez kompromisów

Napęd hybrydowy E-TECH

Jako pionierzy aut elektrycznych, opracowaliśmy innowacyjną i dostępną wyłącznie w naszych pojazdach technologię E-Tech. To chronione przez 150 patentów rozwiązanie umożliwiło nam wprowadzenie dwóch typów napędów hybrydowych:

 

  • E-Tech: hybryda
  • E-Tech plug-in: hybryda doładowana z sieci elektrycznej

 

Nasza technologia E-Tech zapewnia: 

 

  • każdorazowy rozruch w trybie elektrycznym
  • maksymalny zasięg jazdy z napędem elektrycznym
  • maksymalną przyjemność z jazdy
  • wszechstronność naszych flagowych modeli: Captur, Clio oraz Megane

E-TECH: napęd hybrydowy

Renault Clio E-Tech hybryda: połączenie napędu hybrydowego i wszechstronności Renault Clio.

Do 80% jazdy w mieście w trybie elektrycznym

Napęd hybrydowy E-Tech

Dzięki technologii E-Tech możesz jeździć do 80% czasu z napędem elektrycznym w mieście oraz korzystać każdorazowego rozruchu w trybie elektrycznym.

Niższe zużycie paliwa o nawet 40%

Napęd hybrydowy E-Tech

Nasz napęd hybrydowy E-Tech pozwala zaoszczędzić nawet do 40% paliwa w porównaniu do pojazdu z silnikiem spalinowym podczas jazdy w cyklu miejskim.

Błyskawiczne przyspieszenie

Napęd hybrydowy E-TECH

Dzięki naszym silnikom elektrycznym oraz eksperckiemu know-how w dziedzinie napędów elektrycznych, korzystasz w pełni z każdorazowego rozruchu w trybie elektrycznym oraz błyskawicznego przyspieszania, niespotykanego w tym segmencie.

E-TECH Plug-in: hybryda doładowana

Captur E-Tech hybryda plug-in: elektryczny na żądanie.

CAPTUR E-TECH Plug-in

Captur E-Tech hybryda plug-in oferuje niespotykaną w tym segmencie wszechstronność dzięki sporemu zasięgowi w trybie elektrycznym: 50 km w ruchu mieszanym* i do 50 km w cyklu miejskim*. Ten SUV Renault umożliwia jazdę bez zużycia paliwa podczas codziennych dojazdów oraz spokój ducha w czasie wyjazdu na weekend czy wakacje i pokonywanie długich tras bez obawy o zasięg.

 

Wyposażony w nowy napęd E-Tech plug-in, łączący silnik benzynowy, dwa silniki elektryczne i absolutnie innowacyjną skrzynię biegów Multi-mode, Captur E-Tech hybryda plug-in dysponuje technologią inspirowaną naszymi doświadczeniami z pojazdami elektrycznymi w Formule 1.

 

Napęd hybrydowy doładowany E-Tech plug-in to gwarancja optymalnej jazdy elektrycznej i maksimum przyjemności z każdej podróży.

 

* W cyklu WLTP; możliwość jazdy z napędem elektrycznym z prędkością maksymalną do 135 km/h.

Poznaj modele E-TECH

Renault EASY DRIVE

Clio E-Tech hybryda

dowiedz się więcej
Renault ActiveSafety

Captur E-Tech hybryda plug-in

dowiedz się więcej