E-TECH: hybryda Renault dla wszystkich

Technologia E-TECH, teraz dostępna w najpopularniejszych modelach Renault, oparta jest o nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie samochodów elektrycznych.

Hybryda bez kompromisów

  • Napęd hybrydowy E-TECH

Jako pionierzy aut elektrycznych, opracowaliśmy innowacyjną i dostępną wyłącznie w naszych pojazdach technologię E-TECH. To chronione przez 150 patentów rozwiązanie umożliwiło nam wprowadzenie dwóch typów napędów hybrydowych:

 

  • E-TECH: hybryda
  • E-TECH Plug-in: hybryda doładowana z sieci elektrycznej

 

Nasza technologia E-TECH zapewnia: 

 

  • każdorazowy rozruch w trybie elektrycznym
  • maksymalny zasięg jazdy z napędem elektrycznym
  • maksymalną przyjemność z jazdy
  • wszechstronność naszych flagowych modeli: Nowego CAPTURA, Nowego CLIO oraz Nowego MEGANE

E-TECH: napęd hybrydowy

Nowe Renault CLIO E-TECH Hybrid: połączenie napędu hybrydowego i wszechstronności Renault CLIO.

Do 80% jazdy w mieście w trybie elektrycznym

Do 80% jazdy w mieście w trybie elektrycznym

Dzięki technologii E-TECH możesz jeździć do 80% czasu z napędem elektrycznym w mieście oraz korzystać każdorazowego rozruchu w trybie elektrycznym.

Niższe zużycie paliwa o nawet 40%

Niższe zużycie paliwa o nawet 40%

Nasz napęd hybrydowy E-TECH pozwala zaoszczędzić nawet do 40% paliwa w porównaniu do pojazdu z silnikiem spalinowym podczas jazdy w cyklu miejskim.

Błyskawiczne przyspieszenie

Błyskawiczne przyspieszenie

Dzięki naszym silnikom elektrycznym oraz eksperckiemu know-how w dziedzinie napędów elektrycznych, korzystasz w pełni z każdorazowego rozruchu w trybie elektrycznym oraz błyskawicznego przyspieszania, niespotykanego w tym segmencie.

E-TECH Plug-in: hybryda doładowana

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-In: Elektryczny na żądanie

  • CAPTUR E-TECH Plug-in

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid oferuje niespotykaną w tym segmencie wszechstronność dzięki sporemu zasięgowi w trybie elektrycznym: 50 km w ruchu mieszanym* i do 50 km w cyklu miejskim*. Ten SUV Renault umożliwia jazdę bez zużycia paliwa podczas codziennych dojazdów oraz spokój ducha w czasie wyjazdu na weekend czy wakacje i pokonywanie długich tras bez obawy o zasięg.

 

Wyposażony w nowy napęd E-TECH Plug-in, łączący silnik benzynowy, dwa silniki elektryczne i absolutnie innowacyjną skrzynię biegów Multi-mode, Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in dysponuje technologią inspirowaną naszymi doświadczeniami z pojazdami elektrycznymi w Formule 1.

 

Napęd hybrydowy doładowany E-TECH Plug-in to gwarancja optymalnej jazdy elektrycznej i maksimum przyjemności z każdej podróży.

 

 

*W cyklu WLTP; możliwość jazdy z napędem elektrycznym z prędkością maksymalną do 135 km/h.

Poznaj modele E-TECH

Renault EASY DRIVE

Nowe CLIO E-TECH

Dowiedz się więcej
Renault ActiveSafety

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-In

Dowiedz się więcej
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej