Renault EASY DRIVE

Dzięki naszym systemom wspomagania prowadzenia i parkowania możesz spokojnie ruszać w drogę.

Wspierają Cię innowacyjne technologie Renault.  

Nasze systemy wspomagania prowadzenia

Nasze technologie pozwolą Ci zachować odpowiedni odstęp.

EASY PILOT - asystent jazdy w korku i na autostradzie

EASY PILOT - asystent jazdy w korku i na autostradzie

Ruszaj spokojnie w drogę! EASY PILOT - asystent jazdy w korku i na autostradzie pozwala dostosować prędkość, by zachować bezpieczny odstęp i trzymać się swojego pasa ruchu. Kiedy poruszasz się w korku, system wkroczy do akcji, by zatrzymać całkowicie auto, gdy będzie to konieczne i ponownie ruszyć, gdy będzie to możliwe.

Aktywny regulator prędkości

Aktywny regulator prędkości

Kontroluj odstęp między Twoim i poprzedzającym pojazdem. System określa minimalny odstęp, który należy zachować oraz aktywuje hamulec, gdy odległość ta maleje, bądź też przyspiesza, gdy można ruszać. 

W mieście czy na autostradzie, w dzień czy w nocy

Zachowaj czujność z pomocą naszych systemów wspomagania prowadzenia

Wyświetlacz Head-Up

Wyświetlacz Head-Up

Nie spuszczaj drogi z oczu! Prędkość, nawigacja, systemy wspomagania prowadzenia... Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami drogowymi dzięki wyświetlaczowi Head-Up o wysokiej rozdzielczości wysuwanemu z deski rozdzielczej.

Regulator-ogranicznik prędkości

Regulator-ogranicznik prędkości

Kontroluj w prosty sposób jazdę dzięki naszemu regulatorowi-ogranicznikowi prędkości. Korzystaj z przycisków na kierownicy, by określić maksymalną prędkość i tym samym podróżować bezpieczenie. 

System automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania

System automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania

Zoptymalizuj działanie świateł drogowych, zyskując lepszą widoczność i unikając oślepiania innych użytkowników drogi. System korzysta z kamery w górnej części szyby, analizuje źródła światła oraz automatycznie przełącza światła drogowe i mijania w zależności od natężenia światła. 

Nasze systemy wspomagania parkowania

Parkuj bez trudu dzięki naszym technologiom

EASY PARK ASSIST - parkowanie bez użycia rąk

EASY PARK ASSIST - parkowanie bez użycia rąk

Odkryj parkowanie równoległe na nowo! Dzięki czujnikom parkowania z przodu, z tyłu i po bokach samcohodu ten półautonomiczny system wspomagania parkowania mierzy ilość dostępnego miejsca i wykonuje manewr. Ty sterujesz pedałem gazu, hamulcem i biegami. EASY PARK ASSIST  pomoże Ci też wyjechać z miejsca parkingowego... Wystarczy go o to poprosić!

Kamera cofania

Kamera cofania

Bezpieczne cofanie! Kiedy tylko rozpoczniesz manewr, kamera cofania wyświetli na ekranie multimedialnym widok z tyłu pojazdu, podczas gdy linie pomocnicze na ekranie pozwolą Ci uniknąć przeszkód i kolizji. 

Kamera 360°

Kamera 360°

Korzystaj z widoku 360° w czasie rzeczywistym by łatwo unikaj przeszkód wokół auta, także na chodniku. Nawet w najbardziej ciasnych miejscach parkowanie jest teraz dziecinnie proste i bezpieczne.  

System wspomagania parkowania przód/tył/bok

System wspomagania parkowania przód/tył/bok

Aby ułatwić parkowanie, system ostrzega kierowcę o odległości do przeszkód wokół pojazdu, nawet jeśli nie są one widoczne, dzięki ostrzeżeniom dźwiękowym o rosnącej intensywności w miarę zbliżania się do obiektów.

Zapoznaj się z instrukcjami użytkowania naszych pojazdów

Potrzebujesz więcej informacji?

Renault CONNECT

Bądź zawsze w kontakcie ze światem podczas podróży

Poznaj Renault CONNECT
Bezpieczeństwo według Renault

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet

Odkryj bezpieczeństwo według Renault
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej