Renault EASY DRIVE

Dzięki naszym systemom wspomagania prowadzenia i parkowania możesz spokojnie ruszać w drogę.

Wspierają Cię innowacyjne technologie Renault.  

Nasze systemy wspomagania prowadzenia

Nasze technologie pozwolą Ci zachować odpowiedni odstęp.

EASY PILOT - asystent jazdy w korku i na autostradzie

Asystent jazdy po autostradzie

Ruszaj spokojnie w drogę! EASY PILOT - asystent jazdy w korku i na autostradzie pozwala dostosować prędkość, by zachować bezpieczny odstęp i trzymać się swojego pasa ruchu. Kiedy poruszasz się w korku, system wkroczy do akcji, by zatrzymać całkowicie auto, gdy będzie to konieczne i ponownie ruszyć, gdy będzie to możliwe.

Aktywny regulator prędkości

Aktywny regulator prędkości

Kontroluj odstęp między Twoim i poprzedzającym pojazdem. System określa minimalny odstęp, który należy zachować oraz aktywuje hamulec, gdy odległość ta maleje, bądź też przyspiesza, gdy można ruszać. 

W mieście czy na autostradzie, w dzień czy w nocy

Zachowaj czujność z pomocą naszych systemów wspomagania prowadzenia.

Wyświetlacz Head-Up

Wyświetlacz Head-Up - Renault EASY DRIVE

Nie spuszczaj drogi z oczu! Prędkość, nawigacja, systemy wspomagania prowadzenia... Bądź na bieżąco z wszystkimi informacjami drogowymi dzięki wyświetlaczowi Head-Up o wysokiej rozdzielczości wysuwanemu z deski rozdzielczej.

Regulator-ogranicznik prędkości

Regulator-ogranicznik prędkości-Renault EASY DRIVE

Kontroluj w prosty sposób jazdę dzięki naszemu regulatorowi-ogranicznikowi prędkości. Korzystaj z przycisków na kierownicy, by określić maksymalną prędkość i tym samym podróżować bezpieczenie. 

System automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania

Funkcja automatycznej zmiany świateł drogowych na mijania

Zoptymalizuj działanie świateł drogowych, zyskując lepszą widoczność i unikając oślepiania innych użytkowników drogi. System korzysta z kamery w górnej części szyby, analizuje źródła światła oraz automatycznie przełącza światła drogowe i mijania w zależności od natężenia światła. 

Nasze systemy wspomagania parkowania

Parkuj bez trudu dzięki naszym technologiom.

EASY PARK ASSIST - parkowanie bez użycia rąk

EasyPark Assist - Renault EASYDRIVE

Odkryj parkowanie równoległe na nowo! Dzięki czujnikom parkowania z przodu, z tyłu i po bokach samcohodu ten półautonomiczny system wspomagania parkowania mierzy ilość dostępnego miejsca i wykonuje manewr. Ty sterujesz pedałem gazu, hamulcem i biegami. EASY PARK ASSIST  pomoże Ci też wyjechać z miejsca parkingowego... Wystarczy go o to poprosić!

Kamera cofania

Kamera tylna - Renault EASYDRIVE

Bezpieczne cofanie! Kiedy tylko rozpoczniesz manewr, kamera cofania wyświetli na ekranie multimedialnym widok z tyłu pojazdu, podczas gdy linie pomocnicze na ekranie pozwolą Ci uniknąć przeszkód i kolizji. 

Kamera 360°

Kamera 360° - Renault EASYDRIVE

Korzystaj z widoku 360° w czasie rzeczywistym by łatwo unikaj przeszkód wokół auta, także na chodniku. Nawet w najbardziej ciasnych miejscach parkowanie jest teraz dziecinnie proste i bezpieczne.  

System wspomagania parkowania przód/tył/bok

Kamera 360° - Renault EASYDRIVE

Aby ułatwić parkowanie, system ostrzega kierowcę o odległości do przeszkód wokół pojazdu, nawet jeśli nie są one widoczne, dzięki ostrzeżeniom dźwiękowym o rosnącej intensywności w miarę zbliżania się do obiektów.

Zapoznaj się z instrukcjami użytkowania naszych pojazdów

Potrzebujesz więcej informacji?

Renault CONNECT

Bądź zawsze w kontakcie ze światem podczas podróży

poznaj Renault CONNECT
Bezpieczeństwo według Renault

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet

odkryj bezpieczeństwo według Renault