System Media Nav Evolution

Ułatw sobie codzienną pracę!

 

Wyposażenie, funkcje,  aktualizacja, kompatybilność  …Zobacz wszystkie informacje dotyczące Twojego systemu multimedialnego Media Nav Evolution. 

Ekran dotykowy 7’’

Ekran dotykowy 7’’

Korzystaj z dużego ekranu o przekątnej 7” z obsługą dotykową taką samą, jak w przypadku tabletów z ekranem o wysokiej wytrzymałości. 
Finezja gestów i doskonała integracja z deską rozdzielczą zapewniają optymalne bezpieczeństwo jazdy. 

 

  • Multitouch jest dostępny w GoogleMaps i Android Auto™ 
  • Multitouch nie jest dostępny w Carplay
  • Multitouch nie jest dostępny we wbudowanej nawigacji

Wiele źródeł audio

Wiele źródeł audio

Wyszukuj ulubionych stacji radiowych (do 12 stacji) i słuchaj ich po jednym kliknięciu na ekranie lub elementami sterowania przy kierownicy. Korzystaj również z muzyki z Bluetooth® lub z gniazd USB i Jack.

Zestaw głośnomówiący

Zestaw głośnomówiący

Wykonuj lub odbieraj bezpiecznie połączenia dzięki parowaniu Bluetooth®.

 

* Możliwość sparowania do 5 telefonów.

Rozpoznawanie mowy Siri

Rozpoznawanie mowy Siri

Z kompatybilnym iPhonem (od iPhone 5 i iOS 7.1), bezpiecznie wykonuj połączenia z zapisanymi kontaktami za pomocą elementów sterowania przy kierownicy.

Android Auto™ dla Media Nav Evolution*

Android Auto™ dla Media Nav Evolution*

Korzystaj z najlepszych aplikacji ze swojego smartfona (z systemem Android 5 lub nowszym), specjalnie wybranych dla prowadzenia samochodu. Google Maps poprowadzą Cię na ekranie Media Nav Evolution. Podyktujesz również swoje wiadomości i szybko wybierzesz swoje ulubione utwory muzyczne.

 

Nie zapomnij włączyć transmisji danych na swoim telefonie i podłączyć go do gniazda USB za pomocą kabla, certyfikowanego przez producenta telefonu.

 

 

*Dostępny w zależności od modelu i daty produkcji.

Apple Carplay™ dla Media Nav Evolution*

Apple Carplay™ dla Media Nav Evolution*

Korzystaj na ekranie Media Nav Evolution z najlepszych aplikacji zainstalowanych w Twoim iPhonie (od iPhona 5 et iOS 7.1) i zatwierdzonych przez Apple dla trybu jazdy w samochodzie. Podłącz swojego iPhona za pomocą certyfikowanego kabla do gniazda USB, aby móc słuchać swojej muzyki. Możesz w prosty sposób czytać i dyktować swoje wiadomości, wykonywać połączenia lub wyznaczać trasę.

 

Pamiętaj o włączeniu transmisji danych, aby móc korzystać z trybu Apple CarPlay.

 

 

*Dostępny w zależności od modelu i daty produkcji.

Wszystkie odpowiedzi na twoje pytania na temat Media Nav Evolution

e-Store

Wzbogać swoją ofertę usług online dzięki naszemu e-Store.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej