image

Elektryczne samochody dostawcze Renault w carsharingu innogyGO!

Współpraca Renault z innogyGO!

  • renault kadjar z tyłu promocja 365 dni testów renault

innogyGO! we współpracy m.in. z Renault Polska uruchomiło pilotażową usługę carsharingu elektrycznych vanów w Warszawie

 W ramach tego projektu dwa Kangoo Z.E. oraz jeden Master Z.E. zostały udostępnione w obrębie sieci handlowych.

 

Pilotażowa usługa innogy Polska ― carsharing elektrycznych samochodów dostawczych ― ma być uzupełnieniem istniejącej oferty systemu. Elektryczne samochody dostawcze typu van zostały udostępnione klientom sieci handlowych, którzy potrzebują przewieźć większe zakupy, a których transport samochodem osobowym nie byłby tak wygodny. Dostawcze samochody elektryczne mają takie same przywileje jak elektryczne samochody osobowe, czyli możliwość poruszania się buspasami i brak opłat za parkowanie.


Elektrycznego vana można wypożyczyć za pośrednictwem aplikacji innogy go! W okresie pilotażowym trzy auta czekają na klientów w trzech warszawskich lokalizacjach: IKEA Targówek, IKEA Janki oraz Towarowa 22.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej