Nowe Renault CAPTUR

W 100% nowe, w 100% CAPTUR

Renault CAPTUR miejski kompaktowy SUV

DESIGN SUV o atletycznej sylwetce

Muskularna sylwetka, wyrafinowane wnętrze oraz w pełni personalizowany design w dwóch kolorach... Większe, bardziej nowoczesne Nowe CAPTUR potwierdza wszystkie standardy SUVA i od razu rzuca się w oczy. 

personalizacja

Stwórz samochód swoich marzeń

Wyróżnij się z tłumu Nowe CAPTUR kontynuuje drogę na szczyt personalizacji, zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz.

CAPTUR mały SUV na zewnątrz

Na zewnątrz...

Dach, lusterko wsteczne, płyta skid plate... Dzięki 90 możliwościom kombinacji na zewnątrz możesz spersonalizować wygląd swojego Nowego CAPTUR.

Renault CAPTUR wnętrze miejsca przednie i tylne

... jak i wewnątrz

Deska rozdzielcza, tapicerka, wkładki kolorowe, listwy dekoracyjne, podłokietniki... Poznaj pakiety personalizacji wnętrza i skorzystaj z 18 możliwości kombinacji, aby ozdobić swoją kabinę.

Nowe CAPTUR wnętrze oświetlenie MULTI-SENSE

MULTI-SENSE, aby przekroczyć granice personalizacji

3 tryby jazdy (Eco, Sport, MySense),  8 trybów oświetlenia wnętrza... Spersonalizuj swoje Nowe CAPTUR w zależności od swojego samopoczucia, dzięki technologii MULTI-SENSE.

Wyposażenie

Poczuj moc wrażeń

Dzięki nowoczesnym i intuicyjnym technologiom, personalizowanemu wnętrzu i wyjątkowym możliwościom konfiguracji, Nowe CAPTUR dostosuje się do Twoich potrzeb i marzeń, aby zapewnić Ci nieziemskie wrażenia.

Renault CAPTUR wnętrze, deska rozdzielcza, ekran kierowcy

Wysoko zaawansowana technologia

Aby poprawić bezpieczeństwo jazdy, Nowe CAPTUR został wyposażony w technologię z najwyższej półki, otwierające drogę do autonomicznej jazdy. Jedź bez obaw!

Renault CAPTUR wnętrze w kolorze pomarańczowym

Spersonalizowane życie w kabinie

Smart cockpit, otwierany dach, przestronne wnętrze, duża pojemność bagażnika (do 536 l*), pochylana kanapa tylna z możliwością przesuwania, liczne schowki... Nowe CAPTUR dopasuje się do Twoich codziennych obowiązków.


* Norma VDA

Wersja

Nowe CAPTUR INITIALE PARIS

Renault CAPTUR INITIALE PARIS wnętrze

Elegancja i wyrafinowanie

Wyróżniający się design, chromowana osłona chłodnicy i wyjątkowe obręcze kół, materiały najwyższej jakości, wyselekcjonowane materiały i nowoczesne technologie... Poznaj Nowe CAPTUR w wersji INITIALE PARIS i poczuj wyjątkowe i wyrafinowane wrażenia. 

Poznaj Nowe CAPTUR INITIALE PARIS

WERSJE

Wybierz swoją wersję Life, Zen lub Intens, a następnie dobierz dodatkowe wyposażenie.

    Nowe Renault CAPTUR w szczegółach

      Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.