Obecność Jaśka Meli w kampanii reklamowej serii specjalnej Limited, rozpoczęła wyjątkową aktywację z udziałem naszego bohatera.

Jasiek pokazuje, że pomimo swojej niepełnosprawności może przekraczać kolejne granice i bariery. Motywuje do ćwiczeń i zaprasza do wspólnej aktywności – odkrywania nowych zainteresowań i podejmowania wyzwań.

Śledź na fanpage’u Renault na Facebooku i Instagramie Renault filmy z Jaśkiem Melą, w których będzie motywował internautów do aktywności fizycznej, odkrywania nowych zainteresowań i wyznaczania nowych limitów. Każdy będzie mógł podzielić swoimi doświadczeniami z Jaśkiem i zadawać mu pytania. Na najciekawsze z nich Jasiek odpowie w finałowym wideo!

Jasiek Mela – podróżnik

Poznaj Jaśka Melę, który o pokonywaniu granic wie wszystko. Mimo przeciwności losu w wieku 15 lat zdobył oba bieguny. Do tej pory pozostaje najmłodszą w historii osobą, która tego dokonała.

Teraz wraz z pozostałymi bohaterami kampanii udowadnia każdemu, że to tylko my sami ustalamy limity swoich możliwości. 

Poznajcie wszystkich bohaterów: choreografa Jonathana Kandy`ego, podróżniczkę i blogerkę Janę Zieseniß oraz kobietę strażaka Estrellę Priero Abril.

Jasiek motywuje do podróżowania

Jasiek motywuje do ćwiczeń

Jasiek motywuje do wysiłku

Jasiek motywuje do odkrywania