Obecność Jaśka Meli w kampanii reklamowej serii specjalnej Limited, rozpoczęła wyjątkową aktywację z udziałem naszego bohatera.

Jasiek pokazuje, że pomimo swojej niepełnosprawności może przekraczać kolejne granice i bariery. Motywuje do ćwiczeń i zaprasza do wspólnej aktywności – odkrywania nowych zainteresowań i podejmowania wyzwań.

Śledź na fanpage’u Renault na Facebooku i Instagramie Renault filmy z Jaśkiem Melą, w których będzie motywował internautów do aktywności fizycznej, odkrywania nowych zainteresowań i wyznaczania nowych limitów. Każdy będzie mógł podzielić swoimi doświadczeniami z Jaśkiem i zadawać mu pytania. Na najciekawsze z nich Jasiek odpowie w finałowym wideo!

Jasiek Mela – podróżnik

Poznaj Jaśka Melę, który o pokonywaniu granic wie wszystko. Mimo przeciwności losu w wieku 15 lat zdobył oba bieguny. Do tej pory pozostaje najmłodszą w historii osobą, która tego dokonała.

Teraz wraz z pozostałymi bohaterami kampanii udowadnia każdemu, że to tylko my sami ustalamy limity swoich możliwości. 

Poznajcie wszystkich bohaterów: choreografa Jonathana Kandy`ego, podróżniczkę i blogerkę Janę Zieseniß oraz kobietę strażaka Estrellę Priero Abril.

Jasiek motywuje do podróżowania

Jasiek motywuje do ćwiczeń

Jasiek motywuje do wysiłku

Jasiek motywuje do odkrywania

Jasiek Mela wspiera akcję #pomagajrzeczowo

Jasiek Mela, polski podróżnik i zdobywca wielu prestiżowych nagród w dziedzinie sportu i działalności prospołecznej, wspiera akcję #pomagajrzeczowo, której celem jest pomoc sportowcom z niepełnosprawnościami. Internetowa platforma stworzona w ramach programu Renault Handisport Team umożliwia kontakt między niepełnosprawnymi sportowcami a firmami czy osobami, które mogą im zaoferować potrzebny sprzęt.

Jak działa akcja #pomagajrzeczowo? Sportowiec z niepełnosprawnością na stronie renaulthandisport.pl/pomagajrzeczowo zamieszcza ogłoszenie, gdzie opisuje siebie, swoje osiągnięcia i sportowe marzenia oraz wskazuje, jakie są jego potrzeby, np. sportowe buty, narty czy rakieta tenisowa. Następnie firma lub osoba, która chce wesprzeć zawodnika, kontaktuje się z nim bezpośrednio. Nazwa akcji brzmi #pomagajrzeczowo, by zwrócić uwagę to, że pomoc ma charakter rzeczowy, a nie finansowy.