Zainteresowany Renault Captur E-Tech full hybrid?

Samochody od ręki wirtualny salon Renault

Obniżaj emisję dwutlenku węgla i dbaj o środowisko!

Niską ratę 499 zł./mies.

Przyjdź i przetestuj nasze najnowsze technologie!

Wolność wyboru

Przejedź nawet 80% trasy w trybie elektrycznym

Niską ratę 499 zł./mies.

Oszczędzaj na benzynie

Renault Captur z silnikiem E-Tech full hybrid!

Renault CAPTUR E-TECH HYBRID  - SUV Hybride

Wszechstronny napęd hybrydowy

Dzięki dwóm silnikom elektrycznym i silnikowi spalinowemu połączonym z wielotrybową automatyczną skrzynią biegów Multi-mode (MMT) na nowo odkryjesz przyjemność z jazdy naszym wszechstronnym napędem hybrydowym. W mieście korzystaj z funkcji ruszania w trybie 100% elektrycznym, który zapewni Ci cichą i wygodną jazdę. Długa podróż? Ciesz się autonomią samoładującej się hybrydy bez konieczności podłączania jej do zewnętrznego źródła prądu.

Renault CAPTUR E-TECH HYBRID  - SUV Hybride

Bądź EKO!

Ograniczaj emisję CO2 na co dzień i kontroluj zużycie paliwa podczas całej podróży. W mieście wykorzystuj zalety napędu pełnej hybrydy, który pozwala na jazdę nawet przez 80% czasu bez emisji szkodliwych substancji z rury wydechowej. Dzięki temu możesz zaoszczędzić do 40% paliwa w porównaniu z silnikiem spalinowym o podobnej mocy. Włącz tryb B-Mode na swojej skrzyni biegów, aby skorzystać z odzyskiwania energii kinetycznej i doładować akumulator trakcyjny.

Alt Image C29

Niespotykana przyjemność z jazdy

Gotowy na odkrycie nowych wrażeń? Cisza, komfort, elastyczność…Dzięki wielotrybowej skrzyni biegów Multi-mode i napędowi hybrydowemu o mocy systemowej 140 KM, Captur E-Tech full hybrid zapewnia dynamiczne przyspieszenia oraz płynną i cichą jazdę przez całą podróż. Jazda nim to prawdziwa przyjemność!

*RRSO dla Kredytu Renault Easy Box wynosi 12,14% dla następującego reprezentatywnego przykładu: cena auta 120 800 zł, okres 25 miesięcy, wpłata własna 27 107,52 zł, oprocentowanie stałe nominalne w skali roku 7,99%,  finansowane: prowizja bankowa: 3 747,7 zł i ubezpieczenie kredytobiorcy: 2 923,21 zł. Miesięczna rata kredytowa 1 099,28 zł. Ostatnia rata 89 186,64 zł. Całkowita kwota kredytu: 93 692,48 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 115 569,29 zł. Stan na dzień 04.04.2023 r. Kredyt oferowany jest przez RCI Banque S.A. Oddział w Polsce i dostępny u pośredników kredytowych wykonujących czynności faktyczne związane z zawieraniem umów kredytowych na podstawie umowy z RCI Banque S.A. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie.

 

Zysk dotyczy samochodów Renault Captur z silnikiem E-Tech full hybrid 145 KM z rocznika 2022. Szczegóły w salonach Renault.