image

Nowe Renault CAPTUR

Korzystaj z życia po swojemu

Zainteresowany Nowym CAPTUREM?

Zapytaj o ofertę
Nowy Captur prowadzony przez kobietę

Nowe Renault CAPTUR to prawdziwy miejski SUV o atletycznym designie, oferujący liczne możliwości personalizacji, nowoczesne technologie i szeroką gamę oszczędnych i dynamicznych silników.

Skonfiguruj swojego Nowego CAPTURA

konfiguruj

Liczne powody aby wybrać Nowe Renault CAPTUR

Nowe Renault CAPTUR na zewnątrz

SUV z charakterem

Atletyczny design, dynamiczny profil, wyprofilowane linie boczne oraz nowa linia świateł z oświetleniem 100% LED... Nowe Renault CAPTUR uwiedzie Cię swoim stylem już od pierwszego wejrzenia.

Nowe Renault CAPTUR nowoczesne wnętrze

Nowoczesne i komfortowe wnętrze

Nowe Renault CAPTUR prezentuje całkowicie nową kabinę, będącą synonimem maksymalnego komfortu, materiałów wysokiej jakości oraz najnowszych technologii.

Nowe Renault CAPTUR wnętrze - tapicerka

Przestronny i wszechstronny

Wystarczająco dużo przestrzeni dla Ciebie i Twoich pasażerów, liczne schowki, pojemność ładunkowa do 536 litrów, nie zapominając o bardzo praktycznej przesuwnej kanapie: prawdziwa definicja wielofunkcyjności.

Nowe Renault CAPTUR 3d

Systemy audio BOSE®

Renault i BOSE opracowali innowacyjny system do nowego Renault CAPTUR. Dzięki 9 głośnikom i efektowi przestrzennego dźwięku 3D możesz cieszyć się wyjątkowymi doznaniami muzycznymi.

Nowe Renault CAPTUR 3d

Maksymalne bezpieczeństwo

Ciesz się najnowszymi technologiami: wspomaganie utrzymania samochodu na pasie ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania, system kontroli martwego pola, pomoc na drodze i w korku, i wiele więcej!

Nowe inteligentne Renault CAPTUR

Zawsze online

Zlokalizowanie swojego samochodu, znalezienie drogi, dyktowanie i odtwarzanie wiadomości SMS, połączenia telefoniczne lub słuchanie muzyki przechowywanej na telefonie nigdy nie było łatwiejsze!

Chcesz poznać bliżej Nowe Renault CAPTUR?

Wielofunkcyjny SUV z wyjątkowymi możliwościami personalizacji, nowoczesny i elegancki pod każdym względem. Wyjątkowy, jak Ty!

Elektryczny na żądanie

Całkowicie nowy napęd hybrydowy Renault

Nowe Renault CAPTUR z napędem hybrydowym E-TECH Plug-In już wkrótce

Odkryj najnowocześniejszego CAPTURA z innowacyjnym napędem hybrydowym E-TECH Plug-In. Dzięki niemu Twoje codzienne podróże odbędziesz w trybie elektrycznym, w pełnym komforcie i z myślą o ochronie środowiska.
 

Dowiedz się więcej
Renault CAPTUR E-TECH

Umów się na swoją jazdę testową

Nowe Renault CAPTUR technologie

Niezmiernie uwodzicielski design na zewnątrz jak i wewnątrz dzięki materiałom i wykończeniom wysokiej jakości, rozbudowany wybór dostępnych technologii i usług online, aby ułatwić codzienne obowiązki ... Zobacz je sam i poczuj jak przyjemnie prowadzi się Nowe Renault CAPTUR.

WypróbujZnajdź najbliższego dealera

Zobacz inne nowości Renault

nowe zoe z przodu na ulicy

Nowe Renault ZOE

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Nowe CLIO

Nowe Renault CLIO

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej