image

Renault Captur

Korzystaj z życia po swojemu.

Zainteresowany Capturem?

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Renault Captur to prawdziwy miejski SUV o atletycznym designie, oferujący liczne możliwości personalizacji, nowoczesne technologie i szeroką gamę oszczędnych i dynamicznych silników.

Skonfiguruj swojego Captura

Liczne powody aby wybrać Nowe Renault CAPTUR

Renault Captur na zewnątrz

SUV z charakterem

Atletyczny design, dynamiczny profil, wyprofilowane linie boczne oraz nowa linia świateł z oświetleniem 100% LED... Renault Captur uwiedzie Cię swoim stylem już od pierwszego wejrzenia.

Renault Captur nowoczesne wnętrze

Nowoczesne i komfortowe wnętrze

Renault Captur prezentuje całkowicie nową kabinę, będącą synonimem maksymalnego komfortu, materiałów wysokiej jakości oraz najnowszych technologii.

Renault Captur wnętrze - tapicerka

Przestronny i wszechstronny

Wystarczająco dużo przestrzeni dla Ciebie i Twoich pasażerów, liczne schowki, pojemność ładunkowa do 536 litrów, nie zapominając o bardzo praktycznej przesuwnej kanapie: prawdziwa definicja wielofunkcyjności.

Renault Captur 3d

Systemy audio BOSE®

Renault i BOSE opracowali innowacyjny system do nowego Renault Captur. Dzięki 9 głośnikom i efektowi przestrzennego dźwięku 3D możesz cieszyć się wyjątkowymi doznaniami muzycznymi.

Renault Captur 3d

Maksymalne bezpieczeństwo

Ciesz się najnowszymi technologiami: wspomaganie utrzymania samochodu na pasie ruchu, aktywny system wspomagania nagłego hamowania, system kontroli martwego pola, pomoc na drodze i w korku, i wiele więcej!

Nowe inteligentne Renault Captur

Zawsze online

Zlokalizowanie swojego samochodu, znalezienie drogi, dyktowanie i odtwarzanie wiadomości SMS, połączenia telefoniczne lub słuchanie muzyki przechowywanej na telefonie nigdy nie było łatwiejsze!

Chcesz poznać bliżej Nowe Renault CAPTUR?

Wielofunkcyjny SUV z wyjątkowymi możliwościami personalizacji, nowoczesny i elegancki pod każdym względem. Wyjątkowy, jak Ty!

Renault CAPTUR E-TECH

Elektryczny na żądanie

Całkowicie nowy napęd hybrydowy Renault

Renault Captur z napędem hybrydowym E-Tech plug-in już wkrótce

Odkryj najnowocześniejszego Captura z innowacyjnym napędem hybrydowym E-Tech plug-in. Dzięki niemu Twoje codzienne podróże odbędziesz w trybie elektrycznym, w pełnym komforcie i z myślą o ochronie środowiska.
 

Umów się na swoją jazdę testową

Renault Captur technologie

Niezmiernie uwodzicielski design na zewnątrz jak i wewnątrz dzięki materiałom i wykończeniom wysokiej jakości, rozbudowany wybór dostępnych technologii i usług online, aby ułatwić codzienne obowiązki ... Zobacz je sam i poczuj jak przyjemnie prowadzi się Renault Captur.

znajdź najbliższego dealera

Zobacz inne nowości Renault