Renault przedstawia Nowego CAPTURA E-TECH Hybrid

 • Renault CAPTUR E-TECH HYBRID - SUV Hybride

Nowy CAPTUR dostępny również z silnikiem E-TECH Hybrid!

 • Renault CAPTUR E-TECH HYBRID - SUV Hybride

Wszechstronny napęd hybrydowy

Dzięki dwóm silnikom elektrycznym i silnikowi spalinowemu połączonym z wielotrybową automatyczną skrzynią biegów Multi-mode (MMT) na nowo odkryjesz przyjemność z jazdy naszym wszechstronnym napędem hybrydowym. W mieście korzystaj z funkcji ruszania w trybie 100% elektrycznym, który zapewni Ci cichą i wygodną jazdę. Długa podróż? Ciesz się autonomią samoładującej się hybrydy bez konieczności podłączania jej do zewnętrznego źródła prądu.

 • Renault CAPTUR E-TECH HYBRID - SUV Hybride

Bądź EKO!

Ograniczaj emisję CO2 na co dzień i kontroluj zużycie paliwa podczas całej podróży. W mieście wykorzystuj zalety napędu pełnej hybrydy, który pozwala na jazdę nawet przez 80% czasu bez emisji szkodliwych substancji z rury wydechowej. Dzięki temu możesz zaoszczędzić do 40% paliwa w porównaniu z silnikiem spalinowym o podobnej mocy. Włącz tryb B-Mode na swojej skrzyni biegów, aby skorzystać z odzyskiwania energii kinetycznej i doładować akumulator trakcyjny.

 • Alt Image C29

Niespotykana przyjemność z jazdy

Gotowy na odkrycie nowych wrażeń? Cisza, komfort, elastyczność…Dzięki wielotrybowej skrzyni biegów Multi-mode i napędowi hybrydowemu o mocy systemowej 140 KM, nowy CAPTUR E-TECH HYBRID zapewnia dynamiczne przyspieszenia oraz płynną i cichą jazdę przez całą podróż. Jazda nim to prawdziwa przyjemność!

 • Renault CAPTUR E-TECH HYBRID - SUV Hybride
 • Renault CAPTUR E-TECH HYBRID - SUV Hybride

Poznaj naszą gamę samochodów hybrydowych

Nasza gama samochodów hybrydowych

Technologie hybrydowe Renault

E-TECH Renault

E-TECH

Poznaj technologie hybrydowe dopasowane do Twoich potrzeb

Dowiedz się więcej
CAPTUR E-TECH PLUG-IN HYBRID - SUV

CAPTUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

Odkryj Nowego CAPTURA z możliwością ładowania

Dowiedz się więcej
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej