silnik E-Tech full hybrid

silnik E-Tech full hybridRenault Espace E-Tech full hybrid

silnik - Espace E-Tech full hybrid - Renault

to, co najlepsze w hybrydzie

Układ napędowy E-Tech full hybrid o mocy \200 KM jest jednym z najbardziej wydajnych w swojej klasie. Zasięg do 1100 km*; do 80% jazdy w trybie elektrycznym w mieście**; oszczędność paliwa do 40%*** i brak konieczności ładowania - akumulator jest doładowywany podczas zwalniania i hamowania.

* zasięg do 1100 km na pełnym zbiorniku paliwa według danych WLTP

**czas jazdy w zależności od poziomu naładowania akumulatora trakcyjnego i stylu jazdy / dane wewnętrzne Renault / 2022

***dla silnika E-Tech full hybrid w porównaniu z silnikiem mild hybrid auto, według protokołu WLTP City / źródło UTAC & IDIADA / wrzesień 2022.

200 KM

1 100 km

zasięgudo 1100 km na pełnym zbiorniku paliwa według danych WLTP

4,6 l/100 km

*dla silnika E-Tech full hybrid w porównaniu z silnikiem mild hybrid auto, według protokołu WLTP City / źródło UTAC & IDIADA / wrzesień 2022.

silnik - technologia - Renault Espace E-Tech full hybrid

technologia hybrydowa bez konieczności ładowania

Dzięki połączeniu dwóch silników elektrycznych nowej generacji z wydajnym silnikiem spalinowym Renault Espace E-Tech full hybrid oferuje do 80% czasu jazdy na napędzie elektrycznym w mieście*, bez konieczności ładowania. Unikalna na rynku technologia, zaprojektowana i opracowana przez zespoły inżynierów Renault z zespołami BWT Alpine F1 Team.

* w zależności od poziomu naładowania akumulatora i stylu jazdy / źródło wewnętrzne Renault / 2022

funkcja - silnik - Espace E-Tech full hybrid - Renault

technologia hybrydowa bez konieczności ładowania

Ciche, responsywne, komfortowe, Renault Espace E-Tech full hybrid łączy ciszę pojazdu elektrycznego z zasięgiem silnika spalinowego.
Nie trzeba go podłączać do prądu, akumulator ładuje się automatycznie podczas zwalniania i hamowania, wszystko odbywa się automatycznie, aby zoptymalizować Twoje osiągi. W mieście nawet 80% czasu jazdy odbywa się w trybie elektrycznym, co pomaga zmniejszyć zużycie paliwa.

zużycie paliwa - silnik - Renault Espace E-Tech full hybrid - Renault

oszczędności na paliwie

Dzięki technologii E-Tech full hybrid, w której zastosowano silniki elektryczne, jednostka spalinowa jest rzadziej używana. Efektem jest oszczędność paliwa do 40%* w porównaniu z pojazdem w 100% spalinowym.

*dla silnika E-Tech full hybrid w porównaniu z silnikiem mild hybrid auto, według protokołu WLTP City / źródło UTAC & IDIADA / wrzesień 2022.

emisje - silnik - Renault Espace E-Tech full hybrid - Renault

zmniejszenie emisji szkodliwych substancji

Dzięki silnikom elektrycznym, które są wykorzystywane do napędu auta przez maksimum czasu, Renault Espace E-Tech full hybrid znacznie zmniejsza emisję CO2 i zużycie paliwa.

crit air - silnik - Renault Espace E-Tech full hybrid - Renault

korzystaj z ekologicznej etykiety Crit Air 1

Renault Espace E-Tech full hybrid posiada ekologiczną etykietę Crit Air 1, która daje mu dostęp do stref o niskiej emisji. Certyfikat ten poświadcza poziom emisji zanieczyszczeń na podstawie normy europejskiej.