przyjemność z jazdy

4Control advanced oraz multi-senseRenault Espace E-Tech full hybrid

Skorzystaj z unikalnej możliwości dostosowania układu jezdnego do Twoich potrzeb. Połączenie systemów 4Control advanced oraz multi-sense oferująe niesamowite wrażenia z jazdy, bardziej spersonalizowane niż kiedykolwiek wcześniej.

4Control advanced

4Control advanced - Espace E-Tech full hybrid - Renault

zwinność/zwrotność

Mały promień skrętu pozwala na łatwe manewrowanie podczas parkowania, czy poruszania się ulicami centrum miasta z prędkością do 50 km/h.

manewry i parkowanie

Promień skrętu ułatwia manewrowanie i wykorzystanie dostępnej przestrzeni podczas parkowania. Kiedy ruszasz kierownicą koła przednie skręcają się maksymalnie do 35°, jednocześnie skręcając koła tylne aż do 5°, aby ułatwić manewrowanie.

stabilność na zakrętach

Aby poprawić przyczepność na zakrętach, powyżej 50 km/h wszystkie 4 koła skręcają w tym samym kierunku.  Podczas skrętu przednich kół, tylne obracają się do 1° i zapewniają większą stabilność Renault Espace na zakrętach. 

multi-sense

4control

4 tryby prowadzenia

Dzięki multi-sense dostosujesz samochód do swoich preferencji za pomocą 4 trybów jazdy i spersonalizujesz swoje doznania z jazdy. Możesz ustawić następujące parametry: reakcja i dźwięk silnika, konfiguracja ekranu kierowcy, sztywność układu kierowniczego, oświetlenie wnętrza.