Zapewnij długie życie Twojemu nowemu Renault

Dla nowego samochodu

Zamierzasz kupić Renault lub właśnie to zrobiłeś? Twój samochód jeszcze nie przeszedł pierwszego przeglądu i nie upłynęło 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji? Wybierz nasz umowę serwisową Easy Service! Ustal czas trwania między 48 a 60 miesięcy i liczbę kilometrów, zgodnie z Twoimi zwyczajami jazdy. Następnie, to Renault zajmie się wszystkim. Umowa serwisowa to gwarancja spokoju na lata dzięki naszym profesjonalnym pracownikom w sieci Autoryzowanych Partnerów Renault. Umowa serwisowa daje Ci pełną kontrolę nad budżetem obsługi swojego samochodu. Masz wtedy przyjemność korzystania z samochodu regularnie kontrolowanego i utrzymywanego w doskonałym stanie przez naszych techników z sieci Renault. Umowa serwisowa jest przypisana do danego samochodu. Jeśli zdecydujesz się sprzedać swoje auto, zrobisz to łatwiej i korzystniej, ponieważ ma wyższą wartość rynkową!

Pakiet Easy Service

to pakiet przeglądów i dodatkowa gwarancja

Umowa obejmuje wymianę części i wykonanie przeglądów przewidzianych w programie obsługi samochodu, zgodnie z zaleceniami Renault, a także dodatkową gwarancję Formuła Non Stop oraz Renault Assistance w Europie 24 h, 7 dni w tygodniu.

Ogólne warunki umów serwisowych

Umowy serwisowe oraz przedłużona gwarancja mogą być zawarte przed upływem 12 miesięcy od daty pierwszej rejestracji samochodu figurującej w dowodzie rejestracyjnym oraz przed wykonaniem pierwszego przeglądu (drugi warunek dotyczy wyłącznie umów serwisowych).

Umowy serwisowe kończą się wraz z przekroczeniem jednego z dwóch wybranych kryteriów (czas trwania i/lub przebieg). Czas trwania umowy zawiera gwarancję fabryczną producenta liczoną od daty wydania samochodu bez względu na datę podpisania umowy. Przebieg liczony jest od zerowego stanu licznika.

Zapoznaj się z Ogólnymi Warunkami Umowy dostępnymi u Twojego koncesjonera.

Masz już umowę serwisową?

Sprawdź jej ogólne warunki:

Easy Service

Moje Przeglądy

Full Service