E-TECH: Technologia hybrydowa dla wszystkich

Technologia hybrydowa E-TECH to wynik wieloletniej wiedzy i doświadczenia w konstruowaniu samochodów elektrycznych, zaczerpniętych także z Formuły 1.

E-TECH: odkryj napęd hybrydowy Renault

Doświadcz przyjemności z jazdy hybrydą Renault

Doświadcz przyjemności z jazdy hybrydą Renault

Hybryda Renault E-TECH uwiedzie Cię już w momencie rozruchu w trybie elektrycznym. Ciesz się dynamicznym przyspieszeniem i poruszaj się przez 80% jazdy w mieście w trybie w 100% elektrycznym. Automatyczna skrzynia biegów Multi-mode oraz automatyczne ładowanie w trakcie hamowania i jazdy zapewni Ci płynną jazdę i maksimum komfortu. 

Odkryj wrażenia z jazdy hybrydą

Ogranicz zużycie paliwa o 40%

Ogranicz zużycie paliwa o 40%

Zaoszczędź do 40% paliwa podczas jazdy w mieście, w porównaniu do samochodu z silnikiem spalinowym. Poruszaj się jak najdłużej w trybie w 100% elektrycznym dzięki zastosowanej w naszym napędzie E-TECH technologii hamowania regeneracyjnego z samochodów elektrycznych. Korzystaj z zalet napędy hybrydowego i odzyskuj energię w trakcie hamowania i zwalniania, a tym samym oszczędzaj paliwo!

Poznaj oszczędności związane z samochodem hybrydowym

Odkryj napęd hybrydowy w naszych bestsellerach

Odkryj napęd hybrydowy w naszych bestsellerach

Odkryj hybrydę Renault  - napęd hybrydowy bez kompromisów, teraz dostępny w naszych sztandarowych modelach. Rozkoszuj się przyjemnością prowadzenia, nowoczesnym designem i cichą jazdą w trybie elektrycznym teraz także w najchętniej wybieranych modelach Renault.

Odkryj wszystkie nasze modele hybrydowe

Wyniki elektromobilnych jazd testowych Renault E-TECH Drive

Sprawdź, jak oszczędne i ekologiczne są hybrydy Renault!

Technologia E-TECH HYBRID – zobacz video

Clio E-TECH z tyłu na drodze

Hybryda Renault: idealne połączenie silnika elektrycznego i benzynowego

E-TECH jest innowacyjną technologią hybrydową stworzoną przez Renault. Chroniona 150 patentami, została opracowana we współpracy z zespołami z Renault F1 i czerpie z naszej już ponad dziesięcioletniej wiedzy w dziedzinie samochodów elektrycznych.

 

Napęd E-TECH Hybrid składa się z silnika spalinowego, 2 silników elektrycznych i akumulatora trakcyjnego. Dzięki automatycznej skrzyni biegów Multi-mode oraz inteligentnemu modułowi zarządzania energią, nasze samochody hybrydowe skutecznie oszczędzają paliwo, przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki i płynności jazdy. Przejedź jeszcze więcej kilometrów w trybie w 100% elektrycznym!

Samochody hybrydowe Renault

Wybierz swój samochód z gamy samochodów hybrydowych Renault E-TECH.

  • Hybryda
Nowe CLIO E-TECH Hybrid
już od 89 900 zł
  • Hybryda Plug-in
Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid
już od 132 900 zł
  • Hybryda Plug-in
Nowy MEGANE Grandtour E-TECH Plug-in Hybrid
już od 131 900 zł

Dowiedz się więcej o napędzie hybrydowym

Znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące technologii hybrydowej opracowanej przez Renault.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej