E-TECH: Technologia hybrydowa dla wszystkich

Technologia E-Tech hybrid to wynik wieloletniej wiedzy i doświadczenia w konstruowaniu samochodów elektrycznych, zaczerpniętych także z Formuły 1.

E-TECH: odkryj napęd hybrydowy Renault

Doświadcz przyjemności z jazdy hybrydą Renault

Przyjemności z jazdy hybrydą Renault

Renault E-Tech hybrid uwiedzie Cię już w momencie rozruchu w trybie elektrycznym. Ciesz się dynamicznym przyspieszeniem i poruszaj się przez 80% jazdy w mieście w trybie w 100% elektrycznym. Automatyczna skrzynia biegów Multi-mode oraz automatyczne ładowanie w trakcie hamowania i jazdy zapewni Ci płynną jazdę i maksimum komfortu. 

odkryj wrażenia z jazdy hybrydą

Ogranicz zużycie paliwa o 40%

oszczędność e-tech hybrid

Zaoszczędź do 40% paliwa podczas jazdy w mieście, w porównaniu do samochodu z silnikiem spalinowym. Poruszaj się jak najdłużej w trybie w 100% elektrycznym dzięki zastosowanej w naszym napędzie E-Tech technologii hamowania regeneracyjnego z samochodów elektrycznych. Korzystaj z zalet napędy hybrydowego i odzyskuj energię w trakcie hamowania i zwalniania, a tym samym oszczędzaj paliwo!

poznaj oszczędności związane z samochodem hybrydowym

Odkryj napęd hybrydowy w naszych bestsellerach

Renault e-tech hybrid

Odkryj hybrydę Renault  - napęd hybrydowy bez kompromisów, teraz dostępny w naszych sztandarowych modelach. Rozkoszuj się przyjemnością prowadzenia, nowoczesnym designem i cichą jazdą w trybie elektrycznym teraz także w najchętniej wybieranych modelach Renault.

odkryj wszystkie nasze modele hybrydowe

Technologia E-TECH HYBRID – zobacz video

Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.

Renault E-Tech hybrid: idealne połączenie silnika elektrycznego i benzynowego

E-Tech jest innowacyjną technologią hybrydową stworzoną przez Renault. Chroniona 150 patentami, została opracowana we współpracy z zespołami z Renault F1 i czerpie z naszej już ponad dziesięcioletniej wiedzy w dziedzinie samochodów elektrycznych.

 

Napęd E-Tech hybrid składa się z silnika spalinowego, 2 silników elektrycznych i akumulatora trakcyjnego. Dzięki automatycznej skrzyni biegów Multi-mode oraz inteligentnemu modułowi zarządzania energią, nasze samochody hybrydowe skutecznie oszczędzają paliwo, przy jednoczesnym zachowaniu dynamiki i płynności jazdy. Przejedź jeszcze więcej kilometrów w trybie w 100% elektrycznym!

Samochody hybrydowe Renault

Wybierz swój samochód z gamy samochodów hybrydowych Renault E-Tech.

  • full hybrid
ARKANA E-TECH FULL HYBRID
już od 131 900 zł
dostępny także w wersji
  • full hybrid
NOWE CLIO
już od 74 200 zł
dostępny także w wersji
  • full hybrid
AUSTRAL
już od 135 900 zł
  • full hybrid
CLIO E-TECH FULL HYBRID
już od 103 900 zł

instynkt uwodziciela

  • full hybrid
CAPTUR E-TECH FULL HYBRID
już od 120 800 zł

Dowiedz się więcej o napędzie hybrydowym

Znajdź odpowiedzi na pytania dotyczące technologii hybrydowej opracowanej przez Renault.