image

Flota Renault dla Alior Banku

renault clio w barwach alior banku

Flota Renault

Alior Bank wymienił swoją flotę na blisko 600 nowych samochodów Renault

Wśród zakupionych modeli znalazło się m.in. Clio V – ekonomiczny i ekologiczny model z fabrycznie montowaną instalacją LPG. Dla banku to świadoma inwestycja w ograniczanie emisji CO2 samochodów służbowych.

Flota Renault

Powody wymiany floty Alior Banku

Decydując się na wymianę naszej floty, braliśmy pod uwagę kilka czynników. Zależało nam na tym, by w przypadku samochodów segmentu B, których mamy najwięcej w naszej flocie, były one nie tylko nowoczesne, ekonomiczne, ale co równie dla nas istotne ekologiczne. Dlatego też jednym z kluczowych czynników było włączenie do oferty modelu Clio V, który oprócz fabrycznej instalacji LPG posiada również liczne systemy bezpieczeństwa czynnego, do tej pory dostępne głównie w samochodach wyższych klas. Uznaliśmy więc, że ten model najbardziej odpowiada naszym potrzebom. Jest nowoczesny, oszczędny i zostawia mniejszy ślad węglowy. Poza tym zapewnia wysoki standard wyposażenia w przystępnej cenie – mówi Kamila Skibińska, Dyrektor Departamentu Logistyki w Alior Banku.

Flota Renault

Jeden z największych kontraktów flotowych w tym roku

Bardzo cieszymy się z podjętej współpracy, jest to jeden z naszych największych kontraktów flotowych w tym roku. Wśród wybranych modeli znalazły się nie tylko Renault Clio. ale również Megane, Talisman oraz Renault Kangoo. Jestem przekonany, ze świetnie sprawdzą się w codziennym użytkowaniu przez pracowników banku – mówi Tomasz Mróz, Dyrektor Wykonawczy Renault w Polsce.

 

Renault Talisman z przodu

Flota Renault

Współpraca Alior Banku z Renault

W ramach podpisanej umowy firmy rozwijają współpracę w zakresie promowania samochodów elektrycznych, realizacji wewnętrznych programów carsharingowych oraz programów z zakresu edukacji w dziedzinie bezpiecznej jazdy wśród pracowników (szkolenia w Szkole Bezpiecznej Jazdy Renault).