Technologia elektryczna

Odkryj na nowo przyjemność z jazdy w 100% elektrycznej dzięki technologii elektrycznej opracowanej przez naszych ekspertów, aby Twój samochód był potwierdzeniem odpowiedzialnego zaangażowania w ochronę środowiska. Dynamiczny silnik, pojemne akumulatory, duży zasięg i znaczne oszczędności - dowiedz się co jeszcze może dać Ci samochód elektryczny Renault.

Daj się uwieść technologii elektrycznej

Jako pionierzy w zakresie elektromobilności, nasi inżynierowie opracowali technologię o wielu zaletach. Zelektryfikuj swoją codzienność!

Czystszy napęd

Czystszy napęd

Przyczyń się do zmniejszenia zanieczyszczenia hałasem oraz środowiska wybierając technologię elektryczną. Ładuj akumulatory energią odnawialną i jeździj bez emisji węglowodorów, cząstek stałych, a nawet CO2. Jazda elektryczna jeszcze nigdy nie była tak łatwa i czysta!

Wszystko na temat ładowania akumulatorów

Jazda elektryczna pomyślana na nowo

Jazda elektryczna pomyślana na nowo

Odkryj przyjemność z jazdy bez hałasu i wibracji, dzięki technologii elektrycznej zrodzonej z wiedzy i doświadczenia zdobytego w ciągu ostatnich 10 lat. Błyskawiczne przyspieszenia, elastyczność oraz dynamiczna jazda zapewnią Ci wrażenia niedostępne dla innych napędów.

Doświadcz niespotykanych wrażeń z prowadzenia pojazdu elektrycznego

Technologia i oszczędność

Technologia i oszczędność

Oszczędzaj z technologią elektryczną Renault, której koszt ładowania jest niższy niż tankowanie paliwa. Niższe są także koszty obsługi serwisowej ze względu na brak oleju w silniku elektrycznym. W niektórych miastach parkujesz za darmo czy możesz poruszać się legalnie buspasem.

Poznaj oszczędności związane z samochodem elektrycznym

Doświadczenie w technologii elektrycznej

  • Gama samochodów elektrycznych Renault

Doświadczenie Renault w sercu Twojego samochodu elektrycznego

Aby sprostać wyzwaniom środowiskowym, samochód elektryczny jest podstawowym elementem naszych innowacji. Dzięki 10-letniemu doświadczeniu w projektowaniu, produkcji i sprzedaży samochodów elektrycznych, stworzyliśmy podstawy czystszej mobilności.

 

Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań elektromobilnych idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb, a także usług online, które ułatwiają codzienne użytkowanie samochodu, zarządzanie jego zasięgiem oraz ładowaniem. Żyj elektrycznie!

Znajdź dealeraOdkryj nasze usługi online samochodów elektrycznych

Technologia elektryczna: To więcej niż technologia, to styl życia!

Technologia elektryczna Renault

Samochód elektryczny, jakiego nigdy nie widziałeś(aś)!

Przygotuj się na nowe wrażenia!

Teraz serce Twojego samochodu to akumulator, który zasila silnik elektryczny umożliwiający swobodne poruszanie się, nie emitując przy tym zanieczyszczeń z układu wydechowego.

 

Akumulator o dużej pojemności umożliwia przejechanie setek kilometrów bez konieczności ładowania!

Samochody elektryczne są również inteligentne i umożliwiają kontrolę zasięgu, przygotowanie samochodu przed ruszeniem w drogę czy odnalezienie dostępnych punktów ładowania.

Dowiedz się więcej o działaniu technologii elektrycznych

Gama

Nasze samochody elektryczne

Poznaj korzyści naszej gamy samochodów elektrycznych

  • Elektryczny
ZOE
już od 124 900 zł
  • Elektryczny
KANGOO Z.E.
już od 121 490 zł
MASTER Z.E.
już od 247 500 zł

Pytania na temat silników elektrycznych

Masz jeszcze jakieś pytania dotyczące samochodów elektrycznych? Nie martw się, odpowiedź znajdziesz tutaj.

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej