MÉGANE Grandtour

Wszystko pod kontrolą

  • Od

Renault MÉGANE GRANDTOUR GT

Wejdź do świata sportowych emocji ! Renault MÉGANE GRANDTOUR GT stanowi połączenie funkcjonalności ze sportowym charakterem, gwarantując komfort i dużą dawkę emocji na co dzień.

Design przyciągający spojrzenia

Sportowe geny Renault MÉGANE GRANDTOUR GT są widoczne już na pierwszy rzut oka: zdecydowanie sportowy design zewnętrzny z elementami wykończenia w kolorze ciemnoszarym, 18-calowe aluminiowe obręcze kół, światła do jazdy dziennej z tworzącymi kształt bumerangu diodami LED, tylny dyfuzor i oznakowanie Renault Sport...

Sportowe wnętrze

We wnętrzu Renault MÉGANE GRANDTOUR GT odnajdziesz fotele ze wzmocnionymi podparciami bocznymi, analogowe zegary, aluminiowe nakładki na pedały czy kierownicę o specyficznym kształcie… Jego sportowy charakter przejawia się również w dodatkowych elementach wyposażenia. Odkryj system R.S. Monitor 2.0 - zaawansowany technologicznie pokładowy system telemetryczny.

Wyjątkowa przyjemność jazdy na co dzień

Dysponujący mocą 220 KM i momentem obrotowym 340 Nm silnik Renault MÉGANE GRANDTOUR GT, opracowany na bazie silnika Mégane R.S., jest rasową konstrukcją Renault Sport, podobnie zresztą jak wszystkie pozostałe atrybuty tej wersji: hamulce, zawieszenie, nastawy układu kierowniczego… Z Renault MÉGANE GRANDTOUR GT odkryjesz nowy rodzaj emocji podczas jazdy!

Chcesz przetestować Renault MÉGANE GRANDTOUR?

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów Renault.