Nowe Renault MEGANE Estate na zewnątrz

wyrazisty design
RENAULT MEGANE GRANDTOUR

wygląd wewnętrzny Eleganckie i ergonomiczne wnętrze

Zaawansowany technologicznie kokpit, intuicyjne elementy sterowania, praktyczne schowki, optymalny komfort i dopracowane szczegóły... A jakie jest Twoje zadanie w Megane Grandtour? Odprężyć się i cieszyć się podróżą!

design zewnętrzny

Muskularne kształty

Megane Grandtour ponownie interpretuje charakter Megane w wersji kombi i narzuca swój styl. 

Nowe Renault MEGANE Estate na zewnątrz
Nowe Renault MEGANE Estate na zewnątrz
Nowe Renault MEGANE Estate na zewnątrz

mocne strony

Komfort i modułowość

Na zewnątrz, jak i wewnątrz, Megane Grandtour ma wszystko, by się wyróżnić. 

Megane Grandtour bagażnik

Kładź walizki jedną na drugą... I nie martw się! Szybko składana kanapa tylna Easy Break w Megane Grandtour daje Ci możliwość wykorzystania rekordowej długości przestrzeni ładunkowej (2,7 m) oraz przestronnego i modułowego bagażnika (do 563 l) wyposażonego w praktyczne schowki.

Megane Grandtour przyczepność

Dzięki dużemu centralnemu ekranowi systemu multimedialnego Easy Link przekątnej 9,3” możesz spersonalizować swoje doznania z jazdy wybierając jeden z kilku trybów. W połączeniu z panelem cyfrowych wskaźników 10,2” pokaże Ci najważniejsze informacje takie jak wskazówki nawigacji online, działanie systemów wspomagania prowadzenia, ustawienia MULTI-SENSE i wiele innych…

Megane Grandtour światła LED

Zarówno w dzień, jak i w nocy, ciesz się optymalną widocznością dzięki technologii LED PURE Vision, która wydłuża zasięg świateł.

Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 104 900 zł
MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC
MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC
już od 179 900 zł
ARKANA
ARKANA
już od 119 900 zł