Wyrazisty design Nowe Renault MEGANE Grandtour

Nowe Renault MEGANE Estate na zewnątrz

Wygląd wewnętrzny Eleganckie i ergonomiczne wnętrze

Zaawansowany technologicznie kokpit, intuicyjne elementy sterowania, praktyczne schowki, optymalny komfort i dopracowane szczegóły... A jakie jest Twoje zadanie w Nowym MEGANE Grandtour? Odprężyć się i cieszyć się podróżą!

DESIGN ZEWNĘTRZNY

Muskularne kształty

Nowy MEGANE Grandtour ponownie interpretuje charakter MEGANE w wersji kombi i narzuca swój styl. 

  • Nowe Renault MEGANE Estate na zewnątrz
  • Nowe Renault MEGANE Estate na zewnątrz
  • Nowe Renault MEGANE Estate na zewnątrz

MOCNE STRONY

Komfort i modułowość

Na zewnątrz, jak i wewnątrz, Nowy MEGANE Grandtour ma wszystko, by się wyróżnić. 

Nowe MEGANE Estate bagażnik

Kładź walizki jedną na drugą... I nie martw się! Szybko składana kanapa tylna Easy Break w Nowym MEGANE Grandtour daje Ci możliwość wykorzystania rekordowej długości przestrzeni ładunkowej (2,7 m) oraz przestronnego i modułowego bagażnika (do 563 l) wyposażonego w praktyczne schowki.

Nowe MEGANE Estate przyczepność

Dzięki dużemu centralnemu ekranowi systemu multimedialnego Easy Link przekątnej 9,3” możesz spersonalizować swoje doznania z jazdy wybierając jeden z kilku trybów. W połączeniu z panelem cyfrowych wskaźników 10,2” pokaże Ci najważniejsze informacje takie jak wskazówki nawigacji online, działanie systemów wspomagania prowadzenia, ustawienia MULTI-SENSE i wiele innych…

Nowe MEGANE Estate światła LED

Zarówno w dzień, jak i w nocy, ciesz się optymalną widocznością dzięki technologii LED PURE Vision, która wydłuża zasięg świateł.

Nowy Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE
Nowy MEGANE
już od 75 900 zł
MEGANE GrandCoupé
MEGANE GrandCoupé
już od 89 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej