Akcesoria Nowe Renault MEGANE Grandtour

Nowe MEGANE Estate na zewnątrz
  • Akcesoria Nowego MEGANE Estate

Narzuć swój styl

Podróżuj z pomysłem, dzięki naszej ofercie praktycznych akcesoriów.

Na zewnątrz

Nadaj mu nowy wymiar

Dopasuj swojego Nowego MEGANE Grandtour do swoich upodobań.

Hak holowniczy i bagażnik na rowery mocowany na haku holowniczym - Nowe MEGANE Estate

Hak holowniczy i odchylany bagażnik na rowery

Składane, demontowane bez użycia narzędzi lub stałe - haki holownicze Renault bezpiecznie przewiozą cały Twój sprzęt. W połączeniu z naszymi odchylanymi bagażnikami na rowery, ułatwią swobodne wypady w plener, a jednocześnie bezproblemowy dostęp do bagażnika.

Relingi dachowe i kufer dachowy - Nowe MEGANE Estate

Relingi dachowe i kufer dachowy

Potrzebujesz więcej miejsca? Zainstaluj z łatwością dodatkowy kufer na dachu Twojego Nowego MEGANE Grandtour. Praktyczny, estetyczny i solidny, pozwala zwiększyć pojemność ładunkową samochodu. To co najważniejsze, aby podróżować bezkompromisowo!

Alarmy Nowe MEGANE Estate

Alarmy

Niezawodne i niewidoczne, nasze alarmy perymetryczne i pojemnościowe skutecznie zabezpieczą Twój Nowy MEGANE Grandtour przed kradzieżą. 

Powłoka zabezpieczająca - Nowe MEGANE Estate

Powłoki zabezpieczające

Zabezpiecz swojego Nowego MEGANE Grandtour przed przykrymi, codziennymi niespodziankami! Drobne uderzenia, zadrapania, czy otarcia nie będą już Twoim zmartwieniem.

Akcesoria wewnętrzne

Chcesz spersonalizować swoje Nowy MEGANE Grandtour?

Zapoznaj się z naszą gamą akcesoriów.

Zabezpieczenia bagażnika - Nowe MEGANE Estate

Pojemnik i zabezpieczenie bagażnika EasyFlex

Łatwe w instalacji i w czyszczeniu, dwustronny pojemnik do bagażnika materiał-guma oraz zabezpieczenie modułowe EasyFlex stanową doskonałe wyposażenie do transportu wszelkich brudzących przedmiotów. Praktyczne i wielofunkcyjne zabezpieczenia bagażnika Renault nadają się zarówno do codziennego użytku, jak i do wyjazdów na wypoczynek.

Ładowarka indukcyjna - Nowe MEGANE Estate

Ładowarka indukcyjna

Ładuj bez żadnych problemów swój smartfon, umieszczając go na podstawie ładowarki znajdującej się w konsoli środkowej.

Dywaniki podłogowe - Nowe MEGANE Estate

Dywaniki podłogowe i pedały sportowe

Pedały wzmacniają sportowy charakter Twojego Nowego Megane Grandtour, natomiast dywaniki podłogowe na wymiar ułatwiają utrzymanie czystości. Łatwe w konserwacji, mocowane na 2 klipsy.

System wielofunkcyjny na zagłówku - Nowe MEGANE Estate

System wielofunkcyjny na zagłówku

Wieszak na odzież, wyjmowany stolik piknikowy, uchwyt na tablet, nasze systemy wielofunkcyjne na zagłówku dostosują się do Twoich potrzeb.

Nowe Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE
Nowy MEGANE
już od 75 900 zł
MEGANE GrandCoupé
MEGANE GrandCoupé
już od 89 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej