Megane Grandtour na zewnątrz

akcesoria
RENAULT MEGANE GRANDTOUR

Akcesoria Megane Grandtour

Narzuć swój styl

Podróżuj z pomysłem, dzięki naszej ofercie praktycznych akcesoriów.

na zewnątrz

Nadaj mu nowy wymiar

Dopasuj swój Megane Grandtour do swoich upodobań.

Hak holowniczy i bagażnik na rowery mocowany na haku holowniczym - Megane Grandtour

Hak holowniczy i odchylany bagażnik na rowery

Składane, demontowane bez użycia narzędzi lub stałe - haki holownicze Renault bezpiecznie przewiozą cały Twój sprzęt. W połączeniu z naszymi odchylanymi bagażnikami na rowery, ułatwią swobodne wypady w plener, a jednocześnie bezproblemowy dostęp do bagażnika.

Relingi dachowe i kufer dachowy - Megane Grandtour

Relingi dachowe i kufer dachowy

Potrzebujesz więcej miejsca? Zainstaluj z łatwością dodatkowy kufer na dachu Twojego Megane Grandtour. Praktyczny, estetyczny i solidny, pozwala zwiększyć pojemność ładunkową samochodu. To co najważniejsze, aby podróżować bezkompromisowo!

Alarmy Megane Grandtour

Alarmy

Niezawodne i niewidoczne, nasze alarmy perymetryczne i pojemnościowe skutecznie zabezpieczą Twój Megane Grandtour przed kradzieżą. 

Powłoka zabezpieczająca - Megane Grandtour

Powłoki zabezpieczające

Zabezpiecz swój Megane Grandtour przed przykrymi, codziennymi niespodziankami! Drobne uderzenia, zadrapania, czy otarcia nie będą już Twoim zmartwieniem.

akcesoria wewnętrzne

Chcesz spersonalizować swój Megane Grandtour?

Zapoznaj się z naszą gamą akcesoriów.

Zabezpieczenia bagażnika - Megane Grandtour

Pojemnik i zabezpieczenie bagażnika EasyFlex

Łatwe w instalacji i w czyszczeniu, dwustronny pojemnik do bagażnika materiał-guma oraz zabezpieczenie modułowe EasyFlex stanową doskonałe wyposażenie do transportu wszelkich brudzących przedmiotów. Praktyczne i wielofunkcyjne zabezpieczenia bagażnika Renault nadają się zarówno do codziennego użytku, jak i do wyjazdów na wypoczynek.

Ładowarka indukcyjna - Megane Grandtour

Ładowarka indukcyjna

Ładuj bez żadnych problemów swój smartfon, umieszczając go na podstawie ładowarki znajdującej się w konsoli środkowej.

Dywaniki podłogowe - Megane Grandtour

Dywaniki podłogowe i pedały sportowe

Pedały wzmacniają sportowy charakter Twojego Megane Grandtour, natomiast dywaniki podłogowe na wymiar ułatwiają utrzymanie czystości. Łatwe w konserwacji, mocowane na 2 klipsy.

System wielofunkcyjny na zagłówku - Megane Grandtour

System wielofunkcyjny na zagłówku

Wieszak na odzież, wyjmowany stolik piknikowy, uchwyt na tablet, nasze systemy wielofunkcyjne na zagłówku dostosują się do Twoich potrzeb.

Renault Megane Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 104 900 zł
MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC
MEGANE E-TECH 100% ELECTRIC
już od 179 900 zł
ARKANA
ARKANA
już od 119 900 zł