Silniki Nowe Renault MEGANE Grandtour

Nowe Renault MEGANE Estate na zewnątrz

Zobacz silniki dostępne dla poszczególnych wersji

LIFE
LIFE
ZEN
ZEN
ZEN E-TECH Plug-In Hybrid
ZEN E-TECH Plug-In Hybrid
INTENS
INTENS
INTENS E-TECH Plug-In Hybrid
INTENS E-TECH Plug-In Hybrid
R.S. LINE
R.S. LINE
R.S. LINE E-TECH Plug-In Hybrid
R.S. LINE E-TECH Plug-In Hybrid

benzyna (4)

TCe 115już od
79 900 zł
już od
86 900 zł
TCe 140 EDCjuż od
104 900 zł
TCe 140 FAPjuż od
89 900 zł
już od
96 900 zł
już od
102 400 zł
TCe 160 EDCjuż od
113 400 zł
Blue dCi 115już od
94 900 zł
już od
101 900 zł
już od
107 400 zł
Blue dCi 115 EDCjuż od
102 900 zł
już od
109 900 zł
już od
115 400 zł
E-TECH 160 Plug-In Hybridjuż od
131 900 zł
już od
138 900 zł
już od
144 400 zł

Szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

osiągi - spalanie :

osiągi - spalanie :

Więcej szczegółów na temat silników

TCe 115

Wszechstronny

 

Silnik 1,0 l o mocy 115 KM to doskonały kompromis między komfortem a dynamiką. Dostosuje się do wszystkich Twoich oczekiwań, będąc idealnym partnerem na co dzień. Jedź bez obaw!

TCe 140 / TCe 140 EDC

Optymalny

 

Moment obrotowy na poziomie 240 Nm w połączeniu z mocą 140 KM sprawia, że silnik z turbodoładowaniem o pojemności 1,3 z wtryskiem bezpośrednim, dostępny z ręczną lub automatyczną dwusprzęgłową skrzynią biegów z 7 przełożeniami, gwarantuje bardziej naturalne i dynamiczne przyspieszenia dając jeszcze większą przyjemność z jazdy.

TCe 160 EDC

Przyjemność z jazdy 

 

Dzięki momentowi 270 Nm, silnik z turbodoładowaniem 1,3 l z wtryskiem bezpośrednim, dostępny z automatyczną skrzynią biegów z podwójnym sprzęgłem i 7 przełożeniami, zapewnia maksymalną przyjemność z jazdy. Gotowy(a) na jeszcze lepsze osiągi? Włącz tryb Sport w systemie MULTI-SENSE i zobacz różnicę!

  • Nowe Renault MEGANE Estate z silnikiem wysokoprężnym

Blue dCi 115 i Blue dCi 115 EDC

Skuteczny

Silnik, dostępny z ręczną lub automatyczną skrzynią biegów i podwójnym sprzęgłem z 7 przełożeniami, pozwala połączyć moc i wszechstronność, a jednocześnie zmniejszyć zużycie paliwa. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii oczyszczania spalin jest on ekonomiczny, ma niską emisję CO2, a przy tym zachowuje dobre parametry dynamiczne. To wszystko sprawia, że jest najlepszym kompanem na długie dystanse.

  • Nowe Renault MEGANE Estate E-TECH

E-TECH PLUG-IN HYBRID

Innowacyjny

Wypróbuj i doświadcz wyjątkowych wrażeń z jazdy! Chroniony przez ponad 150 patentów opracowanych przez naszych specjalistów Renault, napęd hybrydowy z możliwością ładowania E-TECH to połączenie nowej generacji silnika benzynowego o pojemności 1,6 l wyposażonego w filtr cząstek stałych, 2 silników elektrycznych, wielotrybowej skrzyni biegów bez sprzęgła oraz akumulatora o pojemności 9,8 kWh, zainspirowanych kolejno naszym doświadczeniem w Formule 1 oraz w Z.E.. Wynik? Ograniczenie emisji CO2 oraz obniżenie wydatków poprzez zmniejszenie zużycia paliwa.


Zasięg w trybie elektrycznym do 65 km(1) w mieście oraz do 50 km(2) (do 135 km/h) w trybie mieszanym, rozruch zawsze w trybie elektrycznym oraz korzyści pojazdu elektrycznego na co dzień, bez ograniczeń związanych z zasięgiem w przypadku długich tras, w trybie hybrydowym. Cisza, komfort, reaktywność i elastyczność... Gotowy(a) na doświadczenie wyjątkowej przyjemności z jazdy?
 

Poznaj wersję

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.

(1) w cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

(2) w cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji)

Nowe Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE
Nowy MEGANE
już od 75 900 zł
MEGANE GrandCoupé
MEGANE GrandCoupé
już od 89 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej