Renault prezentuje

Nowe Renault TRAFIC SpaceClass

Doświadczenie klasy biznes

już od 200 650 zł
Nowe Renault TRAFIC Spaceclass z przodu
 Nowe Renault Trafic SpaceClass - Przód

Dynamiczny i porywający design

Odkryj design Nowego Trafic SpaceClass, łączącego wyrafinowanie i dynamizm. Wyraź elegancję dzięki chromowanej osłonie chłodnicy, reflektorom full LED oraz charakterystycznej dla marki Renault linii świateł C-Shape. Wyróżnij się mocno przyciemnianymi szybami, metalizowanym lakierem w standardzie oraz nowymi, ekskluzywnymi obręczami kół z diamentowym połyskiem.

Nowe Renault Trafic SpaceClass - Wnętrze

Modułowe wnętrze dopracowane w każdym szczególe

Nowy Trafic SpaceClass uprzyjemni Twoją podróż dzięki niezrównanym możliwościom konfiguracji. Obrotowe, przesuwne i wyjmowane fotele pozwolą w pełni zawładnąć przestrzenią wewnętrzną pojazdu. Zaproś do podróży do 6 pasażerów w konfiguracji na przeciwko siebie, zapewniając wyjątkowy komfort lub wyrusz na przygodę z wersją Escapade, która pozwala zamienić kanapę tylną w pełnowymiarowe łóżko.

Bez względu na trasę, zapewnij sobie i swoim pasażerom wyjątkowe doznania. Oprócz przestronnego wnętrza, kabina wyposażona została w 6 indywidualnych lampek LED do czytania, 2 gniazda USB oraz składany środkowy stół: Nowy Trafic SpaceClass to mobilny salon w pełnym tego słowa znaczeniu.

Pochwal się skórzaną kierownicą oraz ekskluzywną deską rozdzielczą w kolorze szarym Météor, zapewniającym wyższy poziom elegancji!

Nowe Renault Trafic SpaceClass - 3/4 z przodu

Odkryj na nowo przyjemność podróżowania

Pozbądź się ograniczeń dzięki szerokiej gamie silników dostępnych dla Nowego Trafic SpaceClass. Wybierz spośród silników wyposażonych w system Stop & Start, w połączeniu z ręczną lub automatyczną skrzynią biegów EDC. Zastosowanie podwójnego sprzęgła i 6 przełożeń zwiększa komfort i reaktywność dzięki płynnej i szybkiej zmianie biegów. 
 

Skorzystaj z najnowszych systemów wspomagania jazdy w Nowym Trafic SpaceClass. Zagwarantuj sobie bezpieczeństwo na najwyższym poziomie dzięki aktywnemu systemowi wspomagania nagłego hamowania (AEBS) i systemowi kontroli pasa ruchu. Poczuj się bezpiecznie w trakcie jazdy dzięki systemowi kontroli martwego pola i ustaw prędkość przejazdu za pomocą aktywnego regulatora prędkości. 

Czekając na Nowe Renault TRAFIC SpaceClass...

Nowe Renault TRAFIC Combi

Nowe Renault Trafic Combi

dowiedź się więcej
Renault samochody dostawcze

Nasza gama samochodów dostawczych

dowiedź się więcej