Renault TRAFIC Osobowy

Wybierz swoją codzienność

już od
112 850 zł
TRAFIC Combi na zewnątrz
  • Trafic Osobowy z przodu na drodze

Dostępne od ręki

TRAFIC Osobowy w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z Renault TRAFIC Osobowym dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

Design i praktyczne wyposażenie Trafic Osobowy będzie zachwycać każdego dnia

Reflektory full LED, nowa charakterystyczna linia świateł, chromowana osłona chłodnicy i przestronne wnętrze, TRAFIC Combi dostosuje się bardziej niż kiedykolwiek do Twoich potrzeb, prężąc swoje muskuły! 

Komfort i modularność

Ułatw sobie codzienną pracę

TRAFIC Osobowy na zewnątrz

W mieście...

Plecaki piętrzą się na tylnej kanapie, Twoje etui na okulary często przetacza się po desce rozdzielczej, a Twoja torba wepchana jest pod przedni fotel...

 

Stop!  W TRAFIC Osobowy, masz do dyspozycji wiele praktycznych schowków i bez problemu sprostasz miejskiemu ruchowi, oferując wszystkim pasażerom optymalny komfort.

TRAFIC Osobowy na zewnątrz

... lub na wycieczkę w nieznane.

W końcu wybiła godzina wyjazdu! Zapomnij o niekończących się trasach wciśnięty między Twojego sąsiada, a torbę podróżną.

 

Dzięki dużej przestrzeni bagażowej i przestronnemu, modułowemu wnętrzu, TRAFIC Osobowy dopasuje się do Twoich potrzeb, goszcząc na pokładzie do 9 osób, nie wpływając przy tym na pojemność bagażnika.

 

Możesz spokojnie ruszać w drogę!

Wyposażenie

Podróżuj w najlepszych warunkach

TRAFIC Osobowy na zewnątrz

W tygodniu...

Korki, ciasne manewry, brak czasu i przestrzeni... Prowadzenie w mieście jest bardzo często synonimem stresu i znudzenia.

 

Odpręż się!  Dzięki TRAFIC Osobowy, ułatwisz warunki jazdy będziesz mógł skorzystać z najnowszych technologii, aby bez ryzyka stawić czoło miejskiemu ruchowi i sprawić, aby jazda była czasem spokoju i wypoczynku.

TRAFIC Osobowy na zewnątrz w lesie

... jak i w weekend.

Weekend na wsi lub wyprawa w góry? Nie ma problemu!

 

Zaplanuj trasę, kontroluj prędkość i zyskaj dostęp do ulubionych aplikacji... Nasz TRAFIC Osobowy dopasuje się do Twoich planów i potrzeb i pozwoli skorzystać z innowacyjnego i inteligentnego wyposażenia upraszającego podróżowanie. 

Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Renault TRAFIC Osobowy w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

TRAFIC Spaceclass
TRAFIC Spaceclass
już od 158 600 zł
GRAND Scenic
GRAND Scenic
już od 104 900 zł
ESPACE
ESPACE
już od 179 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej