Nowe Renault TRAFIC Osobowy

Wybierz swoją codzienność

już od
112 850 zł
TRAFIC Combi na zewnątrz

Design i praktyczne wyposażenie Trafic Osobowy będzie zachwycać każdego dnia

Reflektory full LED, nowa charakterystyczna linia świateł, chromowana osłona chłodnicy i przestronne wnętrze, Nowy TRAFIC Combi dostosuje się bardziej niż kiedykolwiek do Twoich potrzeb, prężąc swoje muskuły! 

Alt

Komfort i modularność

Ułatw sobie codzienną pracę

TRAFIC Osobowy na zewnątrz

W mieście...

Plecaki piętrzą się na tylnej kanapie, Twoje etui na okulary często przetacza się po desce rozdzielczej, a Twoja torba wepchana jest pod przedni fotel...

 

Stop!  W Nowym TRAFIC Osobowy, masz do dyspozycji wiele praktycznych schowków i bez problemu sprostasz miejskiemu ruchowi, oferując wszystkim pasażerom optymalny komfort.

TRAFIC Osobowy na zewnątrz

... lub na wycieczkę w nieznane.

W końcu wybiła godzina wyjazdu! Zapomnij o niekończących się trasach wciśnięty między Twojego sąsiada, a torbę podróżną.

 

Dzięki dużej przestrzeni bagażowej i przestronnemu, modułowemu wnętrzu, Nowy TRAFIC Osobowy dopasuje się do Twoich potrzeb, goszcząc na pokładzie do 9 osób, nie wpływając przy tym na pojemność bagażnika.

 

Możesz spokojnie ruszać w drogę!

Wyposażenie

Podróżuj w najlepszych warunkach

TRAFIC Osobowy na zewnątrz

W tygodniu...

Korki, ciasne manewry, brak czasu i przestrzeni... Prowadzenie w mieście jest bardzo często synonimem stresu i znudzenia.

 

Odpręż się!   Dzięki Nowemu TRAFIC Osobowy, ułatwisz warunki jazdy będziesz mógł skorzystać z najnowszych technologii, aby bez ryzyka stawić czoło miejskiemu ruchowi i sprawić, aby jazda była czasem spokoju i wypoczynku.

TRAFIC Osobowy na zewnątrz w lesie

... jak i w weekend.

Weekend na wsi lub wyprawa w góry? Nie ma problemu!

 

Zaplanuj trasę, kontroluj prędkość i zyskaj dostęp do ulubionych aplikacji... Nasz Nowy TRAFIC Osobowy dopasuje się do Twoich planów i potrzeb i pozwoli skorzystać z innowacyjnego i inteligentnego wyposażenia upraszającego podróżowanie. 

Nowe Renault TRAFIC Osobowy w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.