Nowe Renault KANGOO

Kombivan dla całej rodziny

  • KANGOO Rodzinny kombivan
KANGOO Kombivan

Nowoczesny wygląd i elegancki styl

Dynamiczna linia, światła w technologii LED i 17” obręcze kół… Nowe Renault KANGOO to odświeżona legendarna sylwetka, zauważalna już na pierwszy rzut oka. Wewnątrz, dzięki precyzyjnemu wykończeniu, nowej desce rozdzielczej z licznymi schowkami, jeszcze wygodniejszymi fotelami oraz systemem multimedialnym EASY LINK dostępnym z poziomu centralnego 8’’ ekranu. Nowe Renault KANGOO łączy w sobie komfort, przyjemność i praktyczność.

KANGOO Rodzinny kombivan

Przestronne i modułowe wnętrze

Czas na rodzinny urlop! Podróżujesz z dużym bagażem? Nie ma problemu! Dzięki w pełni modułowej przestrzeni, zwiększonej pojemności bagażnika i jeszcze niżej położonym progiem bagażnika, z łatwością zapakujesz i rozpakujesz swoje Nowe Renault KANGOO oraz będziesz mógł cieszyć się wnętrzem dostosowującym się do potrzeb wszystkich podróżujących.

W oczekiwaniu na Nowe Renault KANGOO

gama samochodów renault

Samochody osobowe

Poznaj gamę naszych samochodów osobowych

Poznaj
Nowe modele Renault

Renault przedstawia...

Poznaj nasze nowe modele

Dowiedz się więcej
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej