Renault MEGANE Grandtour

Sukces dzięki technologii

już od
79 900 zł
Megane Grandtour - rodzinny samochód osobowy (kombi) marki Renault
nowe Renault Koleos  z przodu

Dostępne od ręki

MEGANE Grandtour w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z MEGANE Grandtour dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

design Rodzinne, modułowe kombi

Zwiększona przyczepność, zmysłowe linie i dynamiczne łuki, Renault MEGANE Grandtour potrafi pokazać swoją osobowość i przyciągać spojrzenia! 

Bogate możliwości zmiany konfiguracji wnętrza

Zagospodaruj swoje wnętrze

Dołącz do zespołu z Renault MEGANE Grandtour. Rekordowa długość przestrzeni ładunkowej, liczne schowki i możliwości zmiany konfiguracji wnętrza sprawiają, że Renault MEGANE Grandtour dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Renault MEGANE Grandtour Bagażnik

Bagażnik modułowy

Dzięki bagażnikowi dopasowującemu się do Twoich potrzeb i wyposażonemu w akcesoria, MEGANE Grandtour jest przykładem przestronnego auta. 

System przegród, płaska podłoga, linki przytrzymujące, zaczepy i schowki boczne sprawią, że przewożony ładunek nie przesunie się nawet o milimetr. 

Renault MEGANE Grandtour wymiary

Rekordowa długość przestrzeni ładunkowej

Przewoź to, co chcesz bez żadnych ograniczeń. Po złożeniu tylnej
kanapy i przedniego fotela pasażera, otrzymujesz rekordową długość wynoszącą 2,70 m.

Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy MEGANE
Nowy MEGANE
już od 75 900 zł
MEGANE GrandCoupé
MEGANE GrandCoupé
już od 72 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 89 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej