Renault MEGANE Grandtour

Sukces dzięki technologii

już od
79 900 zł
Megane Grandtour - rodzinny samochód osobowy (kombi) marki Renault
nowe Renault Koleos  z przodu

Dostępne od ręki

MEGANE Grandtour w Wirtualnym Salonie Renault

Sprawdź ile możesz zyskać z MEGANE Grandtour dostępnym od ręki. Wybierz Autoryzowanego Partnera Renault, u którego chcesz odebrać samochód lub skorzystaj z usługi door-to-door.

design Rodzinne, modułowe kombi

Zwiększona przyczepność, zmysłowe linie i dynamiczne łuki, Renault MEGANE Grandtour potrafi pokazać swoją osobowość i przyciągać spojrzenia! 

Bogate możliwości zmiany konfiguracji wnętrza

Zagospodaruj swoje wnętrze

Dołącz do zespołu z Renault MEGANE Grandtour. Rekordowa długość przestrzeni ładunkowej, liczne schowki i możliwości zmiany konfiguracji wnętrza sprawiają, że Renault MEGANE Grandtour dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Renault MEGANE Grandtour Bagażnik

Bagażnik modułowy

Dzięki bagażnikowi dopasowującemu się do Twoich potrzeb i wyposażonemu w akcesoria, MEGANE Grandtour jest przykładem przestronnego auta. 

System przegród, płaska podłoga, linki przytrzymujące, zaczepy i schowki boczne sprawią, że przewożony ładunek nie przesunie się nawet o milimetr. 

Renault MEGANE Grandtour wymiary

Rekordowa długość przestrzeni ładunkowej

Przewoź to, co chcesz bez żadnych ograniczeń. Po złożeniu tylnej
kanapy i przedniego fotela pasażera, otrzymujesz rekordową długość wynoszącą 2,70 m.

Renault MEGANE Grandtour w szczegółach

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.