Wyrafinowany design Nowe Renault MEGANE GrandCoupé

Renault MEGANE GrandCoupe design na zewnątrz i wewnątrz

Design wewnętrzny Technologiczna i wyrafinowana przestrzeń

Wewnątrz również, Nowy MEGANE GrandCoupé jest bajecznie uwodzicielski! Od nowoczesnego, technologicznego kokpitu po inteligentne funkcje online, poprzez panoramiczny, otwierany dach i eleganckie wykończenia... Jeszcze więcej komfortu i technologii.

Mocne strony

Design zewnętrzny

Atletyczna i przyciągająca sylwetka

  • MEGANE GrandCoupe na zewnątrz z profilu
  • MEGANE GrandCoupe na zewnątrz z tyłu
  • MEGANE GrandCoupe na zewnątrz

Gotowy na Nowego Renault MEGANE GrandCoupé?

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Poznaj również...

Nowy MEGANE Grandtour
Nowy MEGANE Grandtour
już od 79 900 zł
Nowy TALISMAN
Nowy TALISMAN
już od 129 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej