Captur INITIALE PARIS na zewnątrz

INITIALE PARIS

RENAULT CAPTUR
Renault Captur  INITIALE PARIS

Elegancja i wyrafinowanie

W swojej sztandarowej wersji INITIALE PARIS, Renault Captur pokazuje całe bogactwo wyposażenia i wprowadza Cię do swojego ekskluzywnego i wyrafinowanego świata.

Captur INITIALE PARIS na zewnątrz
CAPTUR INITIALE PARIS na zewnątrz

Wyjątkowy design i wyposażenie

Renault Captur INITIALE PARIS

Wyróżniający się design

Dwukolorowe nadwozie w wyjątkowych kolorach, chromowana osłona chłodnicy, logo INITIALE PARIS oraz wyjątkowe obręcze kół 18’’. Poprzez swoją elegancję, Captur INITIALE PARIS wyróżnia się i podkreśla Twoją osobowość. 

Captur INITIALE PARIS wewnątrz

Wnętrze z najwyższej półki

Skórzana tapicerka INITIALE PARIS w kolorze czarnym lub jasnoszarym, fotele o wyjątkowym wyprofilowaniu i wypełnieniu, logo INITIALE PARIS, podgrzewana kierownica pokryta skórą - eleganckie i wyrafinowane wnętrze zaprasza na wyższy poziom doznań. 

Captur INITIALE PARIS wewnątrz

Wyrafinowane wykończenia

Wnętrze Twojego Captur INITIALE PARIS wyróżnia się szlachetnymi materiałami oraz precyzyjnym doborem materiałów, jak choćby elementami o wyglądzie wyglądzie czarnego drewna. 

Renault Captur w szczegółach

Odkryj podobne modele

CLIO E-TECH HYBRYDA
CLIO E-TECH HYBRYDA
już od 89 900 zł
CAPTUR
CAPTUR
już od 73 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej