Nowe Renault Arkana SUV - silniki

silniki
NOWE RENAULT ARKANA

poznaj silniki dostępne dla poszczególnych wersji

ZEN
ZEN
ZEN E-TECH
ZEN E-TECH
INTENS
INTENS
INTENS E-TECH
INTENS E-TECH
R.S. LINE
R.S. LINE
R.S. LINE E-TECH
R.S. LINE E-TECH

benzyna / HEV (1)

E-Tech 145 hybrydajuż od
121 900 zł
już od
132 900 zł
już od
144 900 zł
TCe 140 EDCjuż od
113 900 zł
już od
124 900 zł
już od
136 900 zł
TCe 160 EDCjuż od
128 900 zł
już od
140 900 zł

szczegółowe specyfikacje

hybrydyzacja na każdym poziomie

Nowa Arkana jest dostępna w wyjątkowej ofercie hybrydowej: silnik hybrydowy E-Tech o mocy 145 KM i silnik TCe 140 z systemem mikrohybrydowym 12 V.

 

 

  • Nowa Renault Arkana E-Tech hybrydowa

Nowa Arkana E-Tech hybrydowa

Zaczerpnięta ze sportów samochodowych, technologia hybrydowa E-Tech łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, samochód rusza zawsze w trybie elektrycznym i pokonuje w nim nawet do 80% dystansu. W ten sposób oszczędzasz do 40% na zużyciu paliwa względem równoważnego silnika benzynowego!


Akumulator Twojej Nowej Arkany E-tech hybryda ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnością z jazdy w każdych okolicznościach i korzystasz z dynamicznych i natychmiastowych przyspieszeń. Nowa Arkana E-Tech hybryda dostosuje się każdego sposobu użytkowania zapewniając maksymalną wszechstronność.

poznaj wersję

* W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

  • Nowe Renault Arkana - silnik mikrohybrydowy

TCe 140 EDC

Pierwszy poziom hybrydyzacji

Dzięki silnikowi o mocy 140 KM, sprzężonym z automatyczną skrzynią biegów EDC, Nowa Arkana łączy w sobie oszczędność, elastyczność oraz przyjemność prowadzenia.

 

Niespotykane! Wersje benzynowe również zyskują na efektywności, dzięki systemowi mikrohybrydowemu 12 V. Technologia ta pozwala odzyskać energię podczas fazy zwalniania, a jednocześnie pomaga silnikowi w czasie przyspieszania. Zmniejsz zużycie paliwa i emisję CO₂ korzystając z jak największej płynności przy ruszaniu oraz z większego komfortu podczas jazdy! 

dowiedz się więcej o Arkanie

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CAPTUR
CAPTUR
już od 76 400 zł
KADJAR
KADJAR
już od 104 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej