silniki NOWE RENAULT ARKANA

Renault Arkana SUV - silniki

poznaj silniki dostępne dla poszczególnych wersji

ZEN
ZEN
ZEN E-TECH Hybrid
ZEN E-TECH Hybrid
INTENS
INTENS
INTENS E-TECH Hybrid
INTENS E-TECH Hybrid
R.S. LINE
R.S. LINE
R.S. LINE E-TECH Hybrid
R.S. LINE E-TECH Hybrid

benzyna / HEV (1)

E-TECH 145już od
119 900 zł
już od
130 900 zł
już od
142 900 zł
TCe 140 EDCjuż od
111 900 zł
już od
122 900 zł
już od
134 900 zł

szczegółowe specyfikacje

osiągi - spalanie :

osiągi - spalanie :

hybrydyzacja na każdym poziomie

Arkana jest dostępny w wyjątkowej ofercie hybrydowej: silnik E-TECH hybrid o mocy 145 KM i silnik TCe 140 z systemem mikrohybrydowym 12 V.

 

 

  • Renault Arkana E-TECH hybrid

Arkana E-TECH Hybryda

Zaczerpnięta ze sportów samochodowych, technologia hybrydowa E-TECH łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, samochód rusza zawsze w trybie elektrycznym i pokonuje w nim nawet do 80% dystansu. W ten sposób oszczędzasz do 40% na zużyciu paliwa względem równoważnego silnika benzynowego!


Akumulator Twojego Arkana E-TECH hybryda ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnością z jazdy w każdych okolicznościach i korzystasz z dynamicznych i natychmiastowych przyspieszeń. Arkana E-TECH dostosuje się każdego sposobu użytkowania zapewniając maksymalną wszechstronność.

Poznaj wersję

* W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

  • Renault Arkana - silnik mikrohybrydowy

TCe 140 EDC

pierwszy poziom hybrydyzacji

Dzięki silnikowi o mocy 140 KM, sprzężonym z automatyczną skrzynią biegów EDC, Arkana łączy w sobie oszczędność, elastyczność oraz przyjemność prowadzenia.

 

Niespotykane! Wersje benzynowe również zyskują na efektywności, dzięki systemowi mikrohybrydowemu 12 V. Technologia ta pozwala odzyskać energię podczas fazy zwalniania, a jednocześnie pomaga silnikowi w czasie przyspieszania. Zmniejsz zużycie paliwa i emisję CO₂ korzystając z jak największej płynności przy ruszaniu oraz z większego komfortu podczas jazdy! 

dowiedz się więcej o Arkanie

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

Nowy CAPTUR
Nowy CAPTUR
już od 73 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej