Nowe Renault Arkana SUV - silniki

silniki
RENAULT ARKANA

poznaj silniki dostępne dla poszczególnych wersji

equilibre
equilibre
equilibre E-Tech
equilibre E-Tech
techno
techno
techno E-Tech
techno E-Tech
R.S. line
R.S. line
E-Tech engineered
E-Tech engineered

benzyna / HEV (1)

E-Tech full hybrid 145
już od 131 900 zł
już od 142 900 zł
już od 159 500 zł
mild hybrid 140 EDC
już od 124 900 zł
już od 135 900 zł
mild hybrid 160 EDC
już od 151 900 zł

szczegółowe specyfikacje

Hybrydyzacja na każdym poziomie

Arkana jest dostępna w wyjątkowej ofercie hybrydowej: silnik hybrydowy E-Tech o mocy 145 KM i silnik TCe 140 z systemem mild hybrid 12 V.

 

 

Nowa Renault Arkana E-Tech hybrydowa

Arkana E-Tech hybrydowa

Zaczerpnięta ze sportów samochodowych, technologia hybrydowa E-Tech łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność. W mieście, samochód rusza zawsze w trybie elektrycznym i pokonuje w nim nawet do 80% dystansu. W ten sposób oszczędzasz do 40% na zużyciu paliwa względem równoważnego silnika benzynowego!


Akumulator Twojej Arkany E-tech hybryda ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Dzięki temu możesz cieszyć się przyjemnością z jazdy w każdych okolicznościach i korzystasz z dynamicznych i natychmiastowych przyspieszeń. Arkana E-Tech hybryda dostosuje się każdego sposobu użytkowania zapewniając maksymalną wszechstronność.

* W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

Nowe Renault Arkana - silnik mikrohybrydowy

TCe 140 EDC

Pierwszy poziom hybrydyzacji

Dzięki silnikowi o mocy 140 KM, sprzężonym z automatyczną skrzynią biegów EDC, Arkana łączy w sobie oszczędność, elastyczność oraz przyjemność prowadzenia.

 

Niespotykane! Wersje benzynowe również zyskują na efektywności, dzięki systemowi mild hybrid 12 V. Technologia ta pozwala odzyskać energię podczas fazy zwalniania, a jednocześnie pomaga silnikowi w czasie przyspieszania. Zmniejsz zużycie paliwa i emisję CO₂ korzystając z jak największej płynności przy ruszaniu oraz z większego komfortu podczas jazdy! 

Renault Arkana w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

CAPTUR
CAPTUR
już od 85 500 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 104 900 zł