Nowa Arkana SUV Coupé

Renault prezentuje Nowe Renault ARKANA

1 104 zł / miesiąc
RRSO = 10,00 %
RRSO: 10,00 %
Nowe Renault Arkana SUV Coupé

Nowy hybrydowy SUV!

Nowe Renault Arkana R.S. Line

SUV o magnetyzującym wyglądzie, sportowa wersja R.S. Line

Opadająca linia dachu, podkreślony duży prześwit, osłony przedniego i tylnego zderzaka oraz muskularnie zaznaczone nadkola typowe dla SUVa, Nowa Arkana łączy płynność i solidność. Smukła sylwetka, która natychmiast przyciąga spojrzenia.

W wersji R.S. Line spod znaku Renault Sport, emocje są jeszcze większe. Intensywny lakier Orange Valencia, sportowa osłona chłodnicy, 18’’ obręcze kół w kolorze czarnym z czerwonymi wstawkami oraz dwie końcówki układu wydechowego, pozwól się uwieść…

Kokpit Nowe Renault Arkana

Kokpit łączący komfort i nowoczesną technologię

Usiądź wygodnie w kokpicie Nowej Arkany i ciesz się intuicyjnym i inteligentnym systemem multimedialnym. Doceń komfort w pełni bezpiecznej jazdy dzięki systemom wspomagania prowadzenia Renault Easy Drive i zrób pierwszy krok w kierunku autonomicznej jazdy. Poczuj się wyjątkowo dzięki systemowi personalizacji Multi-Sense i nie trać kontaktu dzięki systemowi multimedialnemu Easy Link z wyszukiwaniem adresów Google. Bez względu na okoliczności, pokochasz prowadzenie Nowej Arkany!

Nowe Renault Arkana E-Tech hybrydowa

Technologia E-Tech hybrid dla jeszcze większej przyjemności

Ciesz się wspaniałymi wrażeniami z jazdy połączonymi z unikalnym stylem. Zaczerpnięta z Formuły 1, innowacyjna technologia E-Tech hybrid Nowej Arkany łączy w sobie dynamikę i dużą wydajność.


W mieście, poruszaj się w trybie w 100% elektrycznym do 80% czasu, dzięki dwóm silnikom elektrycznym i wielotrybowej, automatycznej skrzynie biegów MMT. Nie potrzebujesz wtyczki! Akumulator Nowej Arkany ładuje się inteligentnie podczas jazdy lub poprzez odzyskiwanie energii podczas hamowania. W ten sposób możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz efektywnej jazdy na każdej trasie, a przy tym oszczędzasz do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego.

Nawet wersje benzynowe mają większą efektywność dzięki systemowi mild hybrid 12 V, który wspiera silniki TCe. Ten poziom hybrydyzacji zmniejsza emisję CO₂ oraz zużycie paliwa, zwiększając jednocześnie komfort i płynność jazdy.

W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

Nowe Renault Arkana SUV Coupé
Youtube jest nieaktywny. Zezwól na umieszczanie plików cookies dotyczących mediów społecznościowych w celu uzyskania dostępu do treści wideo.
Nowe Renault Arkana SUV Coupé

Nasza oferta samochodów hybrydowych

Nasza gama samochodów hybrydowych

Renault, zawsze najnowsze technologie

E-Tech Renault

E-Tech

Poznaj nasze wszechstronne napędy hybrydowe

odkryj
Oferta samochodów osobowych Renault

Nasze samochody osobowe

Hatchback, limuzyna, SUV... Poznaj gamę naszych samochodów osobowych

poznaj