Renault prezentuje

Nowe Renault ARKANA

1 575 zł netto / miesiąc
Nowa ARKANA SUV Coupé
  • Renault ARKANA SUV Coupé

Nowy hybrydowy SUV!

  • Renault ARKANA R.S. Line

SUV o magnetyzującym wyglądzie, sportowa wersja R.S. Line

Opadająca linia dachu, podkreślony duży prześwit, osłony przedniego i tylnego zderzaka oraz muskularnie zaznaczone nadkola typowe dla SUVa, Nowa ARKANA łączy płynność i solidność. Smukła sylwetka, która natychmiast przyciąga spojrzenia.

W wersji R.S. Line spod znaku Renault Sport, emocje są jeszcze większe. Intensywny lakier Orange Valencia, sportowa osłona chłodnicy, 18’’ obręcze kół w kolorze czarnym z czerwonymi wstawkami oraz dwie końcówki układu wydechowego, pozwól się uwieść…

  • Kokpit Renault ARKANA

Kokpit łączący komfort i nowoczesną technologię.

Usiądź wygodnie w kokpicie Nowej ARKANY i ciesz się intuicyjnym i inteligentnym systemem multimedialnym. Doceń komfort w pełni bezpiecznej jazdy dzięki systemom wspomagania prowadzenia Renault EASY DRIVE i zrób pierwszy krok w kierunku autonomicznej jazdy. Poczuj się wyjątkowo dzięki systemowi personalizacji MULTI-SENSE i nie trać kontaktu dzięki systemowi multimedialnemu EASY LINK z wyszukiwaniem adresów Google. Bez względu na okoliczności, pokochasz prowadzenie Nowej ARKANY!

  • Renault ARKANA E-TECH HYBRID

Technologia E-TECH HYBRID dla jeszcze większej przyjemności.

Ciesz się wspaniałymi wrażeniami z jazdy połączonymi z unikalnym stylem. Zaczerpnięta

z Formuły 1, innowacyjna technologia E-TECH HYBRID Nowej ARKANY łączy w sobie dynamikę

i dużą wydajność.

W mieście, poruszaj się w trybie w 100% elektrycznym do 80% czasu, dzięki dwóm silnikom elektrycznym i wielotrybowej, automatycznej skrzynie biegów MMT. Nie potrzebujesz wtyczki! Akumulator Nowej ARKANY ładuje się inteligentnie podczas jazdy lub poprzez odzyskiwanie energii podczas hamowania. W ten sposób możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz efektywnej jazdy na każdej trasie, a przy tym oszczędzasz do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego.

Nawet wersje benzynowe mają większą efektywność dzięki systemowi mikrohybrydowemu

12 V, który wspiera silniki TCe. Ten poziom hybrydyzacji zmniejsza emisję CO₂ oraz zużycie paliwa, zwiększając jednocześnie komfort i płynność jazdy.

 

W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

  • Renault ARKANA SUV Coupé
  • Renault Arkana
  • Renault ARKANA SUV Coupé

Nasza oferta samochodów hybrydowych

Nasza gama samochodów hybrydowych

ZAPISZ SIĘ I BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Renault, zawsze najnowsze technologie

E-TECH Renault

E-TECH

Poznaj nasze wszechstronne napędy hybrydowe.

Odkryj
Oferta samochodów osobowych Renault

Nasze samochody osobowe

Hatchback, limuzyna, SUV... Poznaj gamę naszych samochodów osobowych.

Poznaj
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej