Wyposażenie Renault KANGOO Z.E.

Renault KANGOO Z.E. przód

Zapraszamy do świata Renault KANGOO Z.E.

Ciesz się wszystkimi zaletami Renault KANGOO i jeździj samochodem elektrycznym. W pełni modularne, z przestrzenią ładunkową o pojemności do 4,6 m³ i ładownością 650 kg.

Renault KANGOO Z.E. Akcesoria wewnętrzne

Składany fotel pasażera

Możesz złożyć fotel pasażera i odchylić przegrodę z kratą, aby powiększyć
przestrzeń ładunkową. Dzięki temu, długość ładunkowa wynosi 2,5 m w KANGOO Z.E. i 2,89 m w KANGOO Z.E. Maxi.

Renault KANGOO Z.E. Drzwi

Drzwi boczne przesuwne

Łatwy dostęp do przestrzeni ładunkowej KANGOO Z.E. Dzięki prawym drzwiom przesuwnym, szybko załadujesz i rozładujesz towary. Możesz również wybrać 2 pary przesuwnych drzwi, dla jeszcze większej praktyczności.

bagażnik kangoo ze

Przesuwana klapa dachowa

Dzięki szerokiej klapie dachowej 47 cm na 1 m możesz przewozić długie przedmioty w położeniu pionowym, aby zwiększyć przestrzeń ładunkową.

KANGOO Z.E. schowki

Schowki w kabinie

Na desce rozdzielczej, znajduje się miejsce na notatnik A4 oraz małe przedmioty. Laptop można schować do szerokiego schowka przedniego o pojemności 15 l. Tuż nad przednią szybą znajduje się szeroka i głęboka półka sufitowa stanowiąca doskonały schowek, natomiast  pod podłokietnikiem środkowym kryje się duży pojemnik, w którym zmieści się 1,5 l butelka z wodą.

Renault KANGOO Z.E. Akcesoria wewnętrzne

Regulator i ogranicznik prędkości

Długa trasa na autostradzie? Wybierz stałą prędkość lub ustaw prędkość maksymalną i podróżuj bez obaw.

Renault KANGOO Z.E. Kamera cofania

Kamera cofania

Dzięki obrazowi wyświetlanemu w wewnętrznym lusterku wstecznym lub na ekranie nawigacji, masz doskonałą widoczność całej przestrzeni za samochodem.

Renault KANGOO Z.E. Czujnik cofania

Czujnik cofania

Czujnik cofania wykrywa ewentualne przeszkody i ostrzega serią krótkich sygnałów, których częstotliwość zwiększa się w miarę zbliżania do przeszkody.

Automatyczna skrzynia biegów

Dla Twojego komfortu, wyposażyliśmy KANGOO Z.E. w automatyczną skrzynię biegów. Elastyczna, płynna i cicha jazda nigdy nie była tak spokojna.

Renault KANGOO Z.E. czujnik światła i deszczu

Czujnik światła i deszczu

Wyposażony w inteligentne czujniki KANGOO Z.E. steruje włączaniem świateł i automatycznie uruchamia wycieraczki szyby. 

Renault KANGOO Z.E. wewnątrz

Półka sufitowa

Szeroka i głęboka półka sufitowa oferuje praktyczną
przestrzeń nad przednią szybą. 

Renault KANGOO Z.E. Akcesoria wewnętrzne

Ochrona kierowcy i pasażerów

Czołowe i boczne poduszki powietrzne, przednie pasy bezpieczeństwa z napinaczem i ogranicznikiem napięcia pasa, system zapobiegający zjawisku nurkowania na stałych fotelach przednich... KANGOO Z.E. posiada najnowocześniejsze i najlepsze na rynku systemy bezpieczeństwa. 

Renault KANGOO Z.E. System dynamicznej kontroli toru jazdy ESC

System dynamicznej kontroli toru jazdy ESC

Dostępna w standardzie w KANGOO Z.E., dynamiczna kontrola toru jazdy nowej generacji łączy w sobie 3 technologie: system zapobiegania poślizgowi kół (ASR), kontrolę podsterowności oraz system wspomagania przy ruszaniu pod górę. 

Renault KANGOO Z.E. System wspomagania ruszania pod górę

System wspomagania ruszania pod górę

KANGOO Z.E. jest standardowowyposażone w system wspomagania przy ruszaniu pod górę, co pozwoli bezpiecznie ruszyć nawet w przypadku dużego nachylenia.

KANGOO Z.E. Multimedia

Korzystanie z telefonu

Z R-Link Evolution korzystanie z telefonu staje się niezwykle proste i bezpieczne! Podczas postoju można łatwo wybrać numer lub wyszukać go w kontaktach na dużym ekranie dotykowym. Z kolei w trasie niezbędna staje się funkcja wybierania głosowego. Wystarczy wypowiedzieć nazwisko rozmówcy, aby do niego zadzwonić. 

KANGOO Z.E. Ekran nawigacji

Nawigacja

Poznaj nawigację online TomTom i jej liczne usługi Live, takie jak TomTom Traffic, najlepsza informacja o ruchu drogowym aktualizowana w czasie rzeczywistym.

Dzięki Z.E. Trip, dostępnym poprzez R-LINK Evolution, wyświetlisz stacje ładowania w pobliżu pojazdu lub miejsca docelowego. Możesz nawet przejrzeć swoją dostępność w czasie rzeczywistym.

Renault KANGOO Z.E. Usługi online Z.E.

Usługi online Z.E.

Dzięki R-LINK Evolution oraz pakietowi MY Z.E. Connect możesz bezpłatnie przeglądać informacje związane z ładowaniem Twojego KANGOO Z.E.

Dzięki MY Z.E. Inter@ctive, możesz zaprogramować lub włączyć ładowanie w sposób
zdalny. Jest to dobre rozwiązanie pozwalające oszczędzić pieniądze, planując ładowanie w określonych godzinach.

Dzięki Z.E. Pass masz dostęp do wielu stacji ładowania i płacisz jedną kartą lub specjalną aplikacją na smartfony. 

Renault KANGOO Z.E. radio

Radioodtwarzacz Bluetooth, USB i telefoniczny zestaw głośnomówiący

Słuchaj muzyki przechowywanej na Twoim smartfonie i dzwoń za pomocą zestawu głośnomówiącego.
Wszystkie radioodtwarzacze gamy KANGOO Z.E. umożliwiają podłączenie telefonu komórkowego poprzez gniazdo USB lub Bluetooth®.

Renault KANGOO Z.E. w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KANGOO Express

KANGOO Expressjuż od 71 000 zł

TRAFIC

TRAFICjuż od 83 900 zł

Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. | | Więcej informacji|dowiedz się więcej