Nowe Renault TRAFIC

Pojazd dostawczy na miarę

już od
76 600 zł*
TRAFIC furgon z zewnątrz

Funkcjonalny design Solidny i dynamiczny na co dzień

Proste kształty, chromowana osłona chłodnicy, światła full LED, reflektory przeciwmgłowe dwufunkcyjne, oryginalna linia świateł...

 

Nowoczesny i dynamiczny przód Nowego Renault TRAFIC, w połączeniu z solidnością i wytrzymałością tworzą design zapewniający efektywną pracę!

Wyposażenie

Pomyśleliśmy o wszystkim, by zapewnić Ci komfortową pracę

Nowy TRAFIC - Wyposażenie

Prawdziwe mobilne biuro

Ponieważ codzienna praca nie zawsze jest przewidywalna, Nowy TRAFIC został zaprojektowany i uzbrojony w sprytne rozwiązania, aby móc stawić czoła wszelkim wyzwaniom:

  • Mobilne biuro 
  • Klapa do załadunku długich przedmiotów (do
  • Systemy wspomagające jazdę 
  • Inteligentne systemy multimedialne
  • AndroidAuto™ i Apple CarPlay™
szklarnia

Spersonalizowane narzędzie pracy

Gastronomia, budowlanka, służba zdrowia...  Ponieważ Twoja działalność ma specyficzne potrzeby, odpowiadamy na nie na co dzień! Odkryj nasze wyposażenie dodatkowe, dostosowane akcesoria oraz specjalistyczne zabudowy usprawniające Twoją pracę.

SILNIKI

Silnik i wspomaganie napędu

Nowy TRAFIC - Silnik

Nowy silnik

Nowe Renault TRAFIC dostępne jest z silnikiem 2,0 l i nową automatyczną, dwusprzęgłową skrzynią biegów EDC.

Ciesz się większym komfortem, dzięki wyższej mocy i momencie obrotowym, jednocześnie zmniejszając zużycie paliwa.

Nowy TRAFIC - Extended Grip

Rozwiązania w zakresie napędu

Praca w trudnym terenie?

Nowe Renault TRAFIC pomoże Ci w trudnych warunkach drogowych dzięki zaawansowanym systemom wspomagający prowadzenie : Extended Grip, wspomaganie przy ruszaniu pod górę (Hill Start Asssist)...

Nowe Renault TRAFIC w szczegółach

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.