Nasze samochody miejskie

Renault Clio extérieur

Stylowe, komfortowe i praktyczne - nasze samochody miejskie dostępne są w 3 modelach, a każdy z nich posiada swoje wyjątkowe atuty: Renault Captur, Renault Clio i Renault Zoe.

 

Porównaj szczegółowe karty tych samochodów i wybierz samochód miejski, które spełnia Twoje potrzeby. 

poznaj szczegóły samochodów miejskich

Renault Zoe

Renault Zoe

miejski samochód elektryczny

 

Nowoczesny i dynamiczny design, silnik w 100% elektryczny o dużym zasięgu (do 395 km zasięgu WLTP*) oraz praktyczne wnętrze - ten 5 miejscowy miejski samochód napędzi Twoją codzienność. 

Renault Clio

Renault Clio

wszechstronny samochód miejski

 

Doskonale wpasowany w środowisko miejskie, Clio wyróżnia się swoim uwodzicielskim designem, dużą wszechstronności oraz eleganckim i komfortowym wnętrzem. Oferując wyjątkowe wrażenia z jazdy, ten wszechstronny samochód przyda się również na dłuższą podróż.

Renault Captur

Renault Captur

wyrazisty i personalizowany SUV

 

Dzięki dynamicznemu i ekspresywnemu designowi, interaktywnemu kokpitowi, zestawom do personalizacji wnętrza, modułowości i rekordowej pojemności bagażnika wynoszącej 536 l, odczujesz wyjątkowe wrażenia z jazdy Captur.

* Zasięg WLTP (Worldwide Harmonized Light vehicles Test Procedure, cykl znormalizowany: 57% tras miejskich, 25% tras podmiejskich, 18% tras autostradami) w przypadku wersji Zoe Life wyposażonej w 15” obręcze kół.

mocne strony samochodu miejskiego Renault

design

Na zewnątrz - Renault Clio

praktyczne i eleganckie samochody

 

Samochody miejskie Renault zostały opracowane w taki sposób, aby poruszanie po miejskich ulicach odbywało się płynnie i komfortowo. Jednocześnie potrafią wyglądać stylowo! Zmysłowe, dynamiczne, czy atletyczne, design zwinnych samochodów miejskich wyróżnia się już na pierwszy rzut oka. 

komfort

Wnętrze - Renault Clio

ergonomiczne wnętrze

 

Nowoczesna deska rozdzielcza, intuicyjne elementy sterowania, liczne schowki i komfortowe fotele: miejskie samochody Renault oferują praktyczne i modułowe wnętrze. Sam, we dwójkę lub z dziećmi, poczuj komfort w każdym momencie!

technologie

system easy link - Renault Clio

inteligentne technologie

 

Miejskie samochody Renault wyposażone są w technologię easy link - kompatybilną z Android Auto™ i Apple CarPlay™ - lub radio connect r&go, które udostępnia personalizowane i interaktywne funkcje.

 

Ułatw swoją codzienność dzięki systemom wspomagania jazdy easy drive, które pomogą precyzyjnie wykonać manewry, szczególnie dzięki wyjątkowemu promieniowi skrętu i kamerze 360°.

skontaktuj się z nami

Chcesz przetestować samochód miejski Renault?