Nowy Serwis Renault

Serwis Renault oferuje Ci łatwe i szybkie rozwiązania, dostosowane do Twoich potrzeb. Zyskaj pewność i spokój ducha. Odkryj nowy serwis Renault.

mężczyzna na targu

#NowySerwisRenault

Jako klient Renault

chcesz mieć wgląd do dostępnych usług serwisowych niezależnie od pory dnia w dogodnym dla Ciebie czasie z dowolnego urządzenia. Chcesz poznać finalną cenę za wybraną usługę serwisową zanim ją zarezerwujesz online. Chcesz mieć dostęp do atrakcyjnej zróżnicowanej cenowo oferty dopasowanej do Twojego budżetu i pojazdu jakim jeździsz.

Zmieniamy się dla Ciebie

oferując Ci w pełni cyfrowe i innowacyjne rozwiązanie jakim jest nasza nowa platforma R-shop, dzięki której możesz w 3 prostych krokach: wybrać usługi serwisowe, poznać koszty oraz zarezerwować wizytę w serwisie.

Zamienniki to kiepski pomysł… Odkryj nowy serwis Renault!

thumbnail

Zamienniki to zawsze kiepski pomysł… Jeśli zjada Cię złość i szukasz spokoju ducha to najwyższa pora sprawdzić nowy serwis Renault! Stawiamy tylko na oryginalne części zamienne. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu autoryzowanych serwisów.

Dopasowany do Ciebie. Odkryj nowy serwis Renault!

thumbnail

Każdy z nas jest inny… Oferujemy szeroki wybór pakietów przeglądów W serwisie Renault wszystko dopasujemy do Twoich potrzeb i budżetu.

Cenimy Twój czas. Odkryj nowy serwis Renault!

thumbnail

W serwisie Renault nigdy nie czekasz na darmo. Cenimy Twój czas i dbamy, aby każdy wizyta przebiegła sprawnie i bez niespodzianek.

Przejrzysta oferta cenowa. Odkryj nowy serwis Renault!

thumbnail

W serwisie Renault nigdy nie jesteś zaskoczony ceną. Płacisz tyle, ile wiesz, że miałeś zapłacić. Sprawdź naszą przejrzystą ofertę cenową.

2 powody, dla których warto wybrać Serwis Renault

Umówienie wizyty online, umowy serwisowe, ubezpieczenia i assistance, indywidualny program MY Renault. Serwis Renault zajmie się wszystkim.

mężczyzna używa tableta

Powierzając nam swój samochód, oszczędzasz swój czas i pieniądze. Nasze oferty są proste i korzystne.

Serwis Renault sprawia, że Twoja podróż jest spokojna, a życie łatwiejsze.
kobieta w blasku słońca
Alt Image C28v0
Kantar Garage Quality Check 2018

Złoty Klucz Jakości 2018

Renault po raz kolejny otrzymało Złoty Klucz Jakości – nagrodę za najlepszą obsługę klienta w ASO. Renault nieprzerwanie od pięciu lat utrzymuje pozycję lidera w jakości obsługi klienta w serwisie.

Klucze Jakości przyznawane są na podstawie badania Kantar Garage Quality Check 2018.

 

To wyróżnienie oznacza, że kolejny rok z rzędu udaje nam się utrzymywać wysoki poziom obsługi oczekiwany przez klienta. To dla nas ogromna satysfakcja. Tak naprawdę jest to jedno z najważniejszych wyróżnień dla naszej marki i dla naszych autoryzowanych partnerów, potwierdzające skuteczność naszej strategii. – powiedział Tomasz Latała-Golisz, Dyrektor Wykonawczy marki Renault.

 

Kantar Garage Quality Check 2018 to niezależny Audyt Jakości Obsługi Autoryzowanych Serwisów ASO, realizowany przez zespół badań rynku motoryzacyjnego Kantar Automotive. To jedyne tego typu opracowanie dostępne na rynku polskim zrealizowane na tak dużą skalę i tak szczegółowo opisujące obszar obsługi posprzedażnej oraz stosowane w nim standardy.

 

Klucze Jakości – nagrody za najlepszą obsługę klienta w ASO, przyznane na podstawie badania Kantar Garage Quality Check 2018, zostały wręczone podczas szóstej konferencji motoryzacyjnej “Turbo doładowanie. Nowa moc dla motoryzacji”. Podczas spotkania wręczono także nagrody laureatom tegorocznej edycji badania Wielki Test Salonów 2018, realizowanego wspólnie z tygodnikiem Auto Świat, w którym marka Renault zajęła drugie miejsce.

Ułatw sobie życie z Serwisem Renault

W czym jeszcze możemy Ci pomóc?

Twoje Renault i Ty to również...

Strona MY Renault

Sieć Serwisowa Renault

Serwis Renault

MY Renault - Android

Serwis Renault

Przegląd i obsługa serwisowa