Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

RENAULT MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

eleganckie i modułowe kombi, teraz dostępne w wersji hybrydowej z możliwością ładowania
2 338 zł / miesiąc
RRSO: 12,20 %
już od 166 900 zł
zapytaj o ofertę

Megane Grandtour jest już dostępny w wersji hybrydowej plug-in!

Wyposażony w nowy silnik E-Tech plug-in hybrid, Megane Grandtour łączy to, co najlepsze z 2 światów, aby zaoferować Ci wyjątkowe wrażenia z jazdy. W tygodniu pracy możesz korzystać z trybu elektrycznego dzięki codziennemu ładowaniu, a podczas weekendowych wypadów z trybu hybrydowego, aby nie martwić się o zasięg. Zalety samochodu elektrycznego, wszechstronność hybrydy!

wyposażenie

Mocne strony Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid, poza napędem hybrydowym!

Zmysłowa sylwetka, komfortowe wnętrze, modułowa przestrzeń ładunkowa... Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid łączy to, co najlepsze z Megane Grandtour oraz zalety hybrydy.

Megane Grandtour E-Tech E-Tech plug-in hybrid  - hybryda z możliwością ładowania Multi-Sense

 

Od ustawień oświetlenia wnętrza do dźwięku pracy silnika, wybierz jeden z 3 trybów jazdy (Pure, MySense lub Sport), aby spersonalizować atmosferę w Twoim kombi, w zależności od potrzeb. W trybie Pure możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h. Wybierz tryb MySense lub Sport, aby skorzystać z funkcji E-SAVE i zapewnić sobie minimalne ładowanie na poziomie 40%. 

Megane Grandtour E-Tech E-Tech plug-in hybrid - system multimedialny EASY LINK

 

Wyświetl lokalizację stacji ładowania na mapie i zaprogramuj ładowanie akumulatora bezpośrednio z ekranu dotykowego Easy Link o przekątnej 9,3’’. Z poziomu personalizowanego ekranu kierowcy o przekątnej 10,2”, możesz kontrolować stan naładowania akumulatora, korzystać z innowacyjnych systemów wspomagania jazdy oraz w prosty sposób przeglądać informacje o nawigacji.

Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid  - hybryda, ekran kierowcy

 

Ułatw sobie ładowanie! W domu, w pracy lub w miejscu publicznym… Zaprogramuj ładowanie na koncie MY Renault lub w systemie multimedialnym Easy Link i ładuj swój Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid w zaledwie 3 godziny na stacji publicznej (16 A)* lub w 5 godzin (10A) w miejscu zamieszkania. 

 

* Kable Flexi-Charger oraz Wallbox są dostępne w opcji.

Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid  - My Renault

Zaloguj się na swoje konto My Renault, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zaprogramować ładowanie i przygotować komfort termiczny w kabinie Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid z poziomu swojego smartfona.

silniki

Megane Grandtour E-Tech - hybryda z możliwością ładowania

Dzięki naszej bogatej historii w sportach samochodowych oraz naszemu doświadczeniu w pojazdach elektrycznych Renault, nasi inżynierowie proponują samochody hybrydowe dostosowane do Twoich potrzeb

Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

Wszechstronne kombi

Na co dzień możesz jeździć bez obaw o zużycie paliwa, dzięki zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającym 50 km(1) w środowisku miejskim. Czas na urlop? Ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg (do 50 km(2)  zasięgu w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym WLTP).

Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

Niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy

Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy... Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji technologią hybrydową o mocy systemowej 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy.

Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki silnikowi hybrydowemu z możliwością ładowania E-Tech, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%(2)). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów i zwiększ odzyskiwanie energii podczas hamowania. 

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.

(1) W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

(2) W cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

wersje

Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid

wersja nadwozia

techno
już od 166 900 zł
wycena odkup samochodów używanych
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Chcesz dowiedzieć się więcej o Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid ?

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Odkryj podobne modele

MEGANE
MEGANE
już od 97 900 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 104 900 zł
ARKANA E-TECH FULL HYBRID
ARKANA E-TECH FULL HYBRID
już od 131 900 zł