Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in

RENAULT MEGANE GRANDTOUR E-TECH HYBRYDA PLUG-IN

eleganckie i modułowe kombi, teraz dostępne w wersji hybrydowej z możliwością ładowania
1 550 zł / miesiąc
RRSO: 8,69 %
już od 135 900 zł

Megane Grandtour jest już dostępny w wersji hybrydowej plug-in!

Wyposażony w nowy silnik E-Tech hybryda plug-in, Megane Grandtour łączy to, co najlepsze z 2 światów, aby zaoferować Ci wyjątkowe wrażenia z jazdy. W tygodniu pracy możesz korzystać z trybu elektrycznego dzięki codziennemu ładowaniu, a podczas weekendowych wypadów z trybu hybrydowego, aby nie martwić się o zasięg. Zalety samochodu elektrycznego, wszechstronność hybrydy!

wyposażenie

Mocne strony Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in, poza napędem hybrydowym!

Zmysłowa sylwetka, komfortowe wnętrze, modułowa przestrzeń ładunkowa... Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in łączy to, co najlepsze z Megane Grandtour oraz zalety hybrydy.

Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in - hybryda z możliwością ładowania Multi-Sense

 

Od ustawień oświetlenia wnętrza do dźwięku pracy silnika, wybierz jeden z 3 trybów jazdy (Pure, MySense lub Sport), aby spersonalizować atmosferę w Twoim kombi, w zależności od potrzeb. W trybie Pure możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h. Wybierz tryb MySense lub Sport, aby skorzystać z funkcji E-SAVE i zapewnić sobie minimalne ładowanie na poziomie 40%. 

Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in- system multimedialny EASY LINK

 

Wyświetl lokalizację stacji ładowania na mapie i zaprogramuj ładowanie akumulatora bezpośrednio z ekranu dotykowego Easy Link o przekątnej 9,3’’. Z poziomu personalizowanego ekranu kierowcy o przekątnej 10,2”, możesz kontrolować stan naładowania akumulatora, korzystać z innowacyjnych systemów wspomagania jazdy oraz w prosty sposób przeglądać informacje o nawigacji.

Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in - hybryda, ekran kierowcy

 

Ułatw sobie ładowanie! W domu, w pracy lub w miejscu publicznym… Zaprogramuj ładowanie na koncie MY Renault lub w systemie multimedialnym Easy Link i ładuj swój Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in w zaledwie 3 godziny na stacji publicznej (16 A)* lub w 5 godzin (10A) w miejscu zamieszkania. 

 

* Kable Flexi-Charger oraz Wallbox są dostępne w opcji.

Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in - My Renault

Zaloguj się na swoje konto My Renault, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zaprogramować ładowanie i przygotować komfort termiczny w kabinie Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in z poziomu swojego smartfona.

silniki

Megane Grandtour E-Tech - hybryda z możliwością ładowania

Dzięki naszej bogatej historii w sportach samochodowych oraz naszemu doświadczeniu w pojazdach elektrycznych Renault, nasi inżynierowie proponują samochody hybrydowe dostosowane do Twoich potrzeb

Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in

Wszechstronne kombi

Na co dzień możesz jeździć bez obaw o zużycie paliwa, dzięki zasięgowi w trybie elektrycznym sięgającym 50 km(1) w środowisku miejskim. Czas na urlop? Ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg (do 50 km(2)  zasięgu w trybie elektrycznym w cyklu mieszanym WLTP).

Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in

Niepowtarzalne wrażenia podczas jazdy

Elastyczne i ciche prowadzenie, doskonała reaktywność oraz dynamiczne przyspieszenia podczas rozpoczynania jazdy... Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in łączy innowacyjną, wielotrybową skrzynię biegów z nowej generacji technologią hybrydową o mocy systemowej 160 KM, aby zapewnić wyjątkową przyjemność z jazdy.

Megane Grandtour E-Tech hybrydowy plug-in

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki silnikowi hybrydowemu z możliwością ładowania E-Tech, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%(2)). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów i zwiększ odzyskiwanie energii podczas hamowania. 

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż to było w przypadku protokołu NEDC.

(1) W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

(2) W cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

Wyniki elektromobilnych jazd testowych Renault E-TECH Drive

Sprawdź, jak oszczędny i ekologiczny jest Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in!

wersje

Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in

ZEN E-TECH

ZEN E-TECH

już od 135 900 zł

  • cyfrowy wyświetlacz wskaźników i zegarów 10"
  • EASY LINK 7" z nawigacją
  • system wspomagania parkowania przodem i tyłem
INTENS E-TECH

INTENS E-TECH

już od 142 900 zł

  • wyświetlacz wskaźników i zegarów 7"
  • EASY LINK 7" z nawigacją
  • karta Renault Hands Free
R.S. LINE E-TECH

R.S. LINE E-TECH

już od 148 400 zł

  • felga 17" MONTHLERY
  • system utrzymywania pasa ruchu (LKA)
  • specyficzne elementy designu zewnętrznego R.S. LINE
Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Chcesz dowiedzieć się więcej o Megane Grandtour E-Tech hybryda plug-in?

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Odkryj podobne modele

MEGANE
MEGANE
już od 84 900 zł
MEGANE GRANDCOUPÉ
MEGANE GRANDCOUPÉ
już od 95 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 104 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej