MEGANE E-TECH PLUG-IN HYBRYDA - hybrydowy hatchback z możliwością ładowania

RENAULT MEGANE E-TECH HYBRYDA PLUG-IN

kompaktowy hatchback, od teraz dostępny w wersji hybrydowej z możliwością ładowania
1 841 zł / miesiąc
RRSO: 9,16 %
już od 157 400 zł
zapytaj o ofertę

Megane jest już dostępny w wersji hybrydowej z możliwością ładowania

Wyposażony w nowy silnik E-Tech hybryda plug-in, Megane łączy to, co najlepsze z 2 światów, aby zaoferować Ci wyjątkowe wrażenia z jazdy. W tygodniu pracy możesz korzystać z trybu elektrycznego, a podczas weekendowych wypadów z trybu hybrydowego, aby nie martwić się o zasięg.

 

 

wyposażenie

WSZYSTKIE ZALETY MEGANE, TERAZ W WERSJI HYBRYDA PLUG-IN!

Multi-Sense - Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Od ustawień oświetlenia wnętrza do dźwięku pracy silnika, wybierz jeden z 3 trybów jazdy (Pure, MySense lub Sport), aby spersonalizować atmosferę w Twoim Megane w zależności od potrzeb. W trybie Pure możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h. Wybierz tryb MySense, aby korzystać z pełni możliwości układu hybrydowego, który będzie dostosowywany automatycznie do stylu jazdy, lub Sport aby zwiększyć dynamikę oraz poprawić wrażenia z jazdy.  

Wnętrze - Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Wyświetl lokalizację stacji ładowania na mapie i zaprogramuj ładowanie akumulatora bezpośrednio z ekranu dotykowego Easy Link. Z poziomu ekranu kierowcy, możesz kontrolować stan naładowania akumulatora, korzystać z innowacyjnych systemów wspomagania jazdy oraz w prosty sposób przeglądać informacje o nawigacji.

Kable do ładowania - Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Ułatw sobie ładowanie! W domu, w miejscu pracy lub w publicznej stacji ładowania... Zaprogramuj ładowanie za pomocą konta MY Renault lub Twojego systemu multimedialnego Easy Link i naładuj swoje Megane E-Tech hybryda plug-in w zaledwie 3 godz. z publicznej stacji ładowania (16 A)* lub w 5 godz. (10 A) z domowego gniazda.

 

* Kable do ładowania flexi-charger oraz do wallboxa są dostępne w opcji.

My Renault - Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Zaloguj się na swoje konto My Renault, aby sprawdzić poziom naładowania akumulatora, zaprogramować ładowanie i temperaturę w kabinie swojego Megane E-Tech hybryda plug-in z poziomu swojego smartfona.

silnik

hybryda z możliwością ładowania

Zaczerpnięta z F1, technologia Megane E-Tech hybryda plug-in* jest połączeniem 2 silników elektrycznych z silnikiem benzynowym 1,6 l. Doświadczenie to zapewni niesamowitą przyjemność jazdy.

* Dostępna od wersji Zen.

Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Wszechstronny hatchback

Poruszaj się bez ograniczeń związanych z paliwem dzięki zasięgowi elektrycznemu dochodzącemu do 50 km* w użytkowaniu mieszanym Twojego Megane E-Tech hybryda plug-in. Na co dzień, jak i na wakacjach, ciesz się wolnością i przełączaj między napędem hybrydowym a elektrycznym, aby podróżować bez obaw o zasięg.

Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Niesamowite wrażenia podczas jazdy

Elastyczna i cicha jazda, wyjątkowa reaktywność oraz dynamiczne, w pełni elektryczne przyspieszenie przy ruszaniu...  Megane E-Tech hybryda plug-in to połączenie innowacyjnej, wielotrybowej skrzyni biegów z układem hybrydowym nowej generacji o mocy systemowej  160 KM,  który zapewniaja niesamowitą przyjemność z jazdy.

Megane E-Tech hybrydowy plug-in

Zoptymalizowane zużycie paliwa

Dzięki technologii E-Tech hybryda plug-in, zawsze ruszasz w trybie elektrycznym, aby zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć emisję CO2 zarówno na krótkich, jak i długich trasach (do 70%*). Aby zaoszczędzić jeszcze więcej, wybierz tryb „B” w swojej skrzyni biegów, który zmaksymalizuje odzyskiwanie energii ze zwalniania i hamowania.

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedures): nowy protokół pozwala uzyskać wyniki o wiele bliższe wartościom uzyskiwanym podczas codziennych tras niż w przypadku protokołu NEDC.

* W cyklu mieszanym WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

wersje

Megane E-Tech hybryda plug-in

R.S. line E-Tech

R.S. line E-Tech

  • hybryda plug-in
już od 157 400 zł

Gotowy na jazdę Megane E-Tech hybryda plug-in?

poznaj również...

MEGANE
MEGANE
już od 91 900 zł
KADJAR
KADJAR
już od 110 900 zł