Renault przedstawia Nowe CLIO E-TECH

Ma wszystko to co CLIO i dodatkowo napęd hybrydowy

  • Renault CLIO E-TECH - miejska hybryda
  • Renault CLIO E-TECH - miejska hybryda
  • Renault CLIO E-TECH - miejska hybryda
  • Renault CLIO E-TECH - miejska hybryda

Do 80% jazdy miejskiej w trybie elektrycznym

Doświadcz niezwykłych wrażeń z prowadzenia pojazdu elektrycznego. Nowe CLIO E-TECH z napędem hybrydowym łączy silnik elektryczny i spalinowy z wyjątkowo efektywną, automatyczną skrzynią biegów Multi-mode.

 

Wynik: rozruch zawsze w trybie elektrycznym, 80% czasu jazdy miejskiej w trybie elektrycznym oraz przyjemność cichej jazdy. 

  • Renault CLIO E-TECH - miejska hybryda

Oszczędność w mieście i na autostradzie

Przesiadając się do hybrydy, oszczędzasz paliwo zarówno na autostradzie, jak i w mieście, gdzie zużycie paliwa może być mniejsze nawet o 40% w porównaniu z silnikiem spalinowym. Nowe CLIO E-TECH zapewni Ci również wyjątkowo odprężającą podróż: duży zasięg, brak konieczności ładowania oraz komfort i praktyczność CLIO!

 

Napęd hybrydowy E-TECH jest wynikiem wiedzy i doświadczenia Renault w dziedzinie napędów elektrycznych Z.E. oraz sportów samochodowych.

 

Odkryj nowy wymiar wrażeń z jazdy technologią hybrydową. 

  • Renault CLIO E-TECH - miejska hybryda

Nowe wrażenia z jazdy

Dzięki łącznej mocy 140 KM Nowe CLIO E-TECH z napędem hybrydowym zapewni Ci przyjemność oraz bezpieczeństwo w trakcie dynamicznych przyspieszeń. Wyjątkowa reaktywność silników elektrycznych w połączeniu z automatyczną skrzynią biegów Multi-mode pozwala na szybkie ruszanie i płynną zmianę biegów. Skorzystaj z trybów jazdy w systemie MULTI-SENSE, aby spersonalizować swoje wrażenia w każdej podróży.

Czekając na swoje Nowe Renault CLIO E-TECH

Nowe Renault CLIO

Nowe CLIO

Uwodzicielski i dobrze pomyślany samochód miejski

Odkryj
Easy life

E-TECH

Poznaj również Nowego CAPTURA E-TECH Plug-In

Poznaj
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej