Nowe Renault CAPTUR

E-TECH Plug-in Hybrid

Gwiazda miejskich SUV-ów, teraz z napędem hybrydowym i możliwością ładowania

CAPTUR E-TECH Plug-in - SUV - hybryda z możliwością ładowania

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in, elektryczny na żądanie!

Dzięki innowacyjnemu napędowi hybrydowemu z możliwością doładowania Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid pozwala na codzienną jazdę w trybie 100% elektrycznym przy regularnych doładowaniach, a silnik spalinowy zapewni Ci spokojną głowę na weekendowe wyjazdy. Bez kompromisów!

Wyposażenie

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

Wszystko, co najlepsze z modelu CAPTUR: design oraz personalizacja wnętrza, najnowsze technologie z największym ekranem w swojej kategorii oraz modułowość dzięki przesuwnej i składanej kanapie.

Renault CAPTUR - SUV - hybryda z możliwością ładowania MULTI-SENSE

MULTI-SENSE oferuje możliwość personalizacji Nowego CAPTURA w zależności od Twoich potrzeb. Wybieraj spośród 3 spersonalizowanych trybów prowadzenia i 8 kolorów oświetlenia wnętrza. W trybie PURE możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h.

Renault CAPTUR E-TECH - system multimedialny EASYLINK

Korzystaj ze spersonalizowanego systemu multimedialnego EASY LINK, intuicyjnego i łatwego w konfiguracji, na ekranie dotykowym o dużej rozdzielczości i przekątnej do 9,3”. Wyświetl stacje ładowania na mapie, monitoruj zużywanie i pozyskiwanie energii oraz zaprogramuj w prosty sposób ładowanie akumulatora i temperaturę w kabinie.

Renault CAPTUR E-TECH - ekran kierowcy 10,2

Oprócz wyświetlenia wybranego trybu MULTI-SENSE, na ekranie kierowcy znajdziesz również informacje na temat stanu naładowania akumulatora, zużywania i odzyskiwania energii oraz zasięgu.

Renault CAPTUR Plug-in - MY Renault

Sprawdź poziom akumulatora w Twoim Nowym CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid, zaprogramuj ładowanie w godzinach o najniższej taryfie i ustaw idealną temperaturę w kabinie jeszcze przed rozpoczęciem jazdy

SILNIKI

CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid: Hybryda z możliwością ładowania, bez kompromisów!

Renault CAPTUR Hybryda z możliwością ładowania

Niezrównana przyjemność z jazdy

Reaktywność samochodu elektrycznego w samochodzie hybrydowym? Taki właśnie będzie Twój Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in. Twój samochód cicho ruszy i przyspieszy równie szybko, co samochód całkowicie elektryczny, zapewniając nadzwyczajny komfort.

Renault CAPTUR Hybryda z możliwością ładowania

Spełni wszystkie Twoje zachcianki!

Pokonuj miejskie dystanse nawet do 65 km w trybie 100% elektrycznym, a na dłuższych trasach, na przykład w weekend korzystaj z napędu spalinowego. Abyś zawsze był pełen energii!

Renault CAPTUR Hybryda z możliwością ładowania

Całe nasze elektryczne know-how w Twoim Nowym Renault CAPTUR

Podróżuj bez obaw swoim Nowym CAPTUREM dzięki naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu w zakresie samochodów elektrycznych! Ciesz się czystą mobilnością oraz zużyciem paliwa na najniższym poziomie dzięki wyjątkowej skrzyni biegów i technologiom odzyskiwania energii prosto ze świata Formuły 1!

WERSJE

Nowe Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

 • INTENS E-TECH Plug-in

  INTENS E-TECH Plug-in

  już od 129 400 zł
  • cyfrowy wyświetlacz wskaźników i zegarów 10,25"
  • konsola pływająca
  • kamera cofania

Chcesz dowiedzieć się więcej o Nowym Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid?

Odkryj podobne modele

Nowy CAPTUR
Nowy CAPTUR
już od 69 900 zł
już od
ZOE
ZOE
już od 118 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej