Nowe Renault CAPTUR

E-TECH Plug-in Hybrid

Gwiazda miejskich SUV-ów, teraz z napędem hybrydowym i możliwością ładowania

CAPTUR E-TECH Plug-in - SUV - hybryda z możliwością ładowania

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in, elektryczny na żądanie!

Dzięki innowacyjnemu napędowi hybrydowemu z możliwością doładowania Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid pozwala na codzienną jazdę w trybie 100% elektrycznym przy regularnych doładowaniach, a silnik spalinowy zapewni Ci spokojną głowę na weekendowe wyjazdy. Bez kompromisów!

Wyposażenie

Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

Wszystko, co najlepsze z modelu CAPTUR: design oraz personalizacja wnętrza, najnowsze technologie z największym ekranem w swojej kategorii oraz modułowość dzięki przesuwnej i składanej kanapie.

Renault CAPTUR - SUV - hybryda z możliwością ładowania MULTI-SENSE

MULTI-SENSE oferuje możliwość personalizacji Nowego CAPTURA w zależności od Twoich potrzeb. Wybieraj spośród 3 spersonalizowanych trybów prowadzenia i 8 kolorów oświetlenia wnętrza. W trybie PURE możesz jechać z napędem w 100% elektrycznym z prędkością nawet 135 km/h.

Renault CAPTUR E-TECH - system multimedialny EASYLINK

Korzystaj ze spersonalizowanego systemu multimedialnego EASY LINK, intuicyjnego i łatwego w konfiguracji, na ekranie dotykowym o dużej rozdzielczości i przekątnej do 9,3”. Wyświetl stacje ładowania na mapie, monitoruj zużywanie i pozyskiwanie energii oraz zaprogramuj w prosty sposób ładowanie akumulatora i temperaturę w kabinie.

Renault CAPTUR E-TECH - ekran kierowcy 10,2

Oprócz wyświetlenia wybranego trybu MULTI-SENSE, na ekranie kierowcy znajdziesz również informacje na temat stanu naładowania akumulatora, zużywania i odzyskiwania energii oraz zasięgu.

Renault CAPTUR Plug-in - MY Renault

Sprawdź poziom akumulatora w Twoim Nowym CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid, zaprogramuj ładowanie w godzinach o najniższej taryfie i ustaw idealną temperaturę w kabinie jeszcze przed rozpoczęciem jazdy

SILNIKI

CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid: Hybryda z możliwością ładowania, bez kompromisów!

Renault CAPTUR Hybryda z możliwością ładowania

Niezrównana przyjemność z jazdy

Reaktywność samochodu elektrycznego w samochodzie hybrydowym? Taki właśnie będzie Twój Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in. Twój samochód cicho ruszy i przyspieszy równie szybko, co samochód całkowicie elektryczny, zapewniając nadzwyczajny komfort.

Renault CAPTUR Hybryda z możliwością ładowania

Spełni wszystkie Twoje zachcianki!

Pokonuj miejskie dystanse nawet do 65 km w trybie 100% elektrycznym, a na dłuższych trasach, na przykład w weekend korzystaj z napędu spalinowego. Abyś zawsze był pełen energii!

Renault CAPTUR Hybryda z możliwością ładowania

Całe nasze elektryczne know-how w Twoim Nowym Renault CAPTUR

Podróżuj bez obaw swoim Nowym CAPTUREM dzięki naszemu ponad 10-letniemu doświadczeniu w zakresie samochodów elektrycznych! Ciesz się czystą mobilnością oraz zużyciem paliwa na najniższym poziomie dzięki wyjątkowej skrzyni biegów i technologiom odzyskiwania energii prosto ze świata Formuły 1!

Wyniki elektromobilnych jazd testowych Renault E-TECH Drive

Sprawdź, jak oszczędny i ekologiczny jest Nowy CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid!

WERSJE

Nowe Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid

Wyceń swój samochód w mniej niż 3 minuty

Chcesz dowiedzieć się więcej o Nowym Renault CAPTUR E-TECH Plug-in Hybrid?

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Odkryj podobne modele

Nowy CAPTUR
Nowy CAPTUR
już od 73 900 zł
Nowe CLIO E-TECH Hybrid
Nowe CLIO E-TECH Hybrid
już od 89 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej