Renault przedstawia Nowego CAPTURA E-TECH Plug-in

Elektryczny na żądanie!

  • Renault CAPTUR E-TECH Plug-in
  • Renault CAPTUR hybride rechargeable
  • Renault CAPTUR E-TECH Plug-in
  • Renault CAPTUR Hybride rechargeable

Niezrównana przyjemność z jazdy

Błyskawiczna reakcja pedału przyspieszenia w samochodzie hybrydowym? To obietnica naszego Nowego CAPTURA E-TECH Plug-In. Samochód uruchamia się w trybie elektrycznym, tak jak pojazd w 100% elektryczny - dla Twojego komfortu.  

  • Renault CAPTUR Plug-in hybride

Korzystaj z życia po swojemu

Pokonuj miejskie dystanse nawet do 65 km w trybie 100% elektrycznym, a na dłuższych trasach, na przykład w weekend korzystaj z napędu spalinowego. Abyś zawsze był pełen energii!

 

Napęd hybrydowy E-TECH jest wynikiem wiedzy i doświadczenia Renault w dziedzinie napędów elektrycznych Z.E. oraz sportów samochodowych.

 

Odkryj nowy wymiar wrażeń z jazdy technologią hybrydową. 

  • Renault CAPTUR - SUV hybride rechargeable

Wiedza i doświadczenie z samochodów elektrycznych w Nowym Renault CAPTUR

Korzystaj z naszego ponad dziesięcioletniego doświadczenia z samochodów elektrycznych Z.E.! Ciesz się czystą mobilnością i oszczędzaj paliwo dzięki nowej, automatycznej skrzyni biegów Multi-mode oraz technologii odzyskiwania energii elektrycznej z hamowania, zaczerpniętej z Formuły 1. 

Czekając na swoje Nowe Renault CAPTUR E-TECH Plug-In

Nowy CAPTUR

Nowy CAPTUR

Korzystaj z życia po swojemu

Poznaj
CLIO i CAPTUR E-TECH z przodu

E-TECH

Poznaj również Nowe CLIO E-TECH

Poznaj
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej