Arkana E-TECH hybride - SUV hybride Renault

NOWE RENAULT ARKANA E-TECH HYBRYDA

już od 119 900 zł
849 zł / miesiąc
RRSO: 3,56 %

Nowa Arkana jest dostępna w wersji hybrydowej

Dzięki innowacyjnej technologii hybrydowej E-Tech, Nowa Arkana E-Tech hybryda gwarantuje wyjątkową przyjemność z jazdy połączoną z doskonałą wydajnością energetyczną. Bazujący na innowacjach ze sportu samochodowego silnik hybrydowy łączy w sobie oszczędność, dynamikę i wysoką wydajność.

* W porównaniu z odpowiadającym silnikiem spalinowym.

wyposażenie

poznaj wszystkie zalety przestronnego, sportowego SUVa

* Ze złożoną kanapą tylną.

silnik

wszechstronność i wydajność

Nowa Arkana E-Tech hybrydowa - hybrydowy SUV na zewnątrz

do 80% tras w mieście w trybie elektrycznym

Nowa Arkana E-Tech hybryda zelektryzuje Twoją codzienność! W mieście, możesz poruszać się w 100% w trybie elektrycznym przez 80% czasu dzięki innowacyjnej technologii bazującej na sportach samochodowych. Ciesz się cichą i komfortową jazdą, oszczędzając do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego i zmniejszając emisję CO2

Nowa Arkana E-Tech hybrydowa SUV na zewnątrz

prostota każdego dnia

Bez gniazd i podłączania, akumulator Twojego Nowa Arkana E-Tech hybryda ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Aby poczuć wolność jeszcze mocniej, włącz tryb B-mode. W momencie zdjęcia nogi z pedału przyspieszenia, samochód zaczyna hamować praktycznie aż do zatrzymania, dzięki czemu następuje maksymalne odzyskanie energii elektrycznej.

Nowa Arkana E-Tech hybrydowa - hybrydowy SUV na zewnątrz

niezrównana przyjemność z jazdy

Dzięki ruszaniu zawsze w trybie elektrycznym, możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz cichej i efektywnej jazdy na każdej trasie. Zarówno w mieście, jak i poza miastem, silnik zapewni Ci moc 145 KM, 2 silniki elektryczne reaktywność, natomiast wielotrybowa skrzynia biegów wydajność, aby odczuć nowe wrażenia z jazdy.

* W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

wersje

Nowa Arkana E-Tech hybryda

ZEN E-TECH

ZEN E-TECH

już od 119 900 zł
INTENS E-TECH

INTENS E-TECH

już od 130 900 zł
R.S. LINE E-TECH

R.S. LINE E-TECH

już od 142 900 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej o Nowa Arkana E-Tech hybryda?

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł

Nasza witryna i jej partnerzy używają plików cookie do pomiaru odbiorców i wydajności witryny, aby wyświetlać reklamy i spersonalizowane i/lub geolokalizowane treści oraz aby umożliwić interakcję z naszymi treściami za pośrednictwem sieci społecznościowych. Swoje wybory możesz zmienić w dowolnym momencie, przechodząc do sekcji „Cookies” na naszej stronie.

dowiedz się więcej