Arkana E-TECH hybride - SUV hybride Renault

NOWE RENAULT ARKANA E-TECH HYBRYDA

już od 119 900 zł

Nowa Arkana jest dostępna w wersji hybrydowej

Dzięki innowacyjnej technologii hybrydowej E-Tech, Nowa Arkana E-Tech hybryda gwarantuje wyjątkową przyjemność z jazdy połączoną z doskonałą wydajnością energetyczną. Bazujący na innowacjach ze sportu samochodowego silnik hybrydowy łączy w sobie oszczędność, dynamikę i wysoką wydajność.

* W porównaniu z odpowiadającym silnikiem spalinowym.

wyposażenie

poznaj wszystkie zalety przestronnego, sportowego SUVa

* Ze złożoną kanapą tylną.

silnik

wszechstronność i wydajność

Nowa Arkana E-Tech hybrydowa - hybrydowy SUV na zewnątrz

do 80% tras w mieście w trybie elektrycznym

Nowa Arkana E-Tech hybryda zelektryzuje Twoją codzienność! W mieście, możesz poruszać się w 100% w trybie elektrycznym przez 80% czasu dzięki innowacyjnej technologii bazującej na sportach samochodowych. Ciesz się cichą i komfortową jazdą, oszczędzając do 40%* na zużyciu paliwa względem porównywalnego silnika benzynowego i zmniejszając emisję CO2

Nowa Arkana E-Tech hybrydowa SUV na zewnątrz

prostota każdego dnia

Bez gniazd i podłączania, akumulator Twojego Nowa Arkana E-Tech hybryda ładuje się automatycznie podczas jazdy dzięki odzyskiwaniu energii podczas hamowania. Aby poczuć wolność jeszcze mocniej, włącz tryb B-mode. W momencie zdjęcia nogi z pedału przyspieszenia, samochód zaczyna hamować praktycznie aż do zatrzymania, dzięki czemu następuje maksymalne odzyskanie energii elektrycznej.

Nowa Arkana E-Tech hybrydowa - hybrydowy SUV na zewnątrz

niezrównana przyjemność z jazdy

Dzięki ruszaniu zawsze w trybie elektrycznym, możesz korzystać z natychmiastowej reakcji oraz cichej i efektywnej jazdy na każdej trasie. Zarówno w mieście, jak i poza miastem, silnik zapewni Ci moc 145 KM, 2 silniki elektryczne reaktywność, natomiast wielotrybowa skrzynia biegów wydajność, aby odczuć nowe wrażenia z jazdy.

* W cyklu miejskim WLTP (pod warunkiem ostatecznej homologacji).

wersje

Nowa Arkana E-Tech hybryda

ZEN E-TECH

ZEN E-TECH

już od 119 900 zł
INTENS E-TECH

INTENS E-TECH

już od 130 900 zł
R.S. LINE E-TECH

R.S. LINE E-TECH

już od 142 900 zł

Chcesz dowiedzieć się więcej o Nowa Arkana E-Tech hybryda?

Chcesz poznać aktualną ofertę?

Znajdź najbliższego dealera

lub
miniDealocMap

Prezentowane w serwisie zdjęcia modeli pojazdów i akcesoriów mają charakter poglądowy. Kolory i niektóre zewnętrzne lub wewnętrzne elementy mogą różnić się od rzeczywistych. Parametry techniczne, wyposażenie, ceny i specyfikacja pojazdów, a także ceny części zamiennych i akcesoriów oraz koszty usług serwisowych, mogą ulegać zmianom i są aktualizowane. Podane w serwisie informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 i kolejnych Kodeksu cywilnego, a także nie stanowią zaproszenia do rokowań. Indywidualne uzgodnienie właściwości, specyfikacji i ceny pojazdu, części zamiennych lub akcesoriów oraz czasu i sposobu ich dostawy następuje w umowie zawieranej u Autoryzowanych Partnerów.

Odkryj podobne modele

KADJAR
KADJAR
już od 92 900 zł
KOLEOS
KOLEOS
już od 128 900 zł
Pozostając na tej stronie wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez Renault Polska Sp. z o.o. i jej partnerów plików cookie w celu analizy działania strony i jej wydajności oraz wyświetlania reklam o treści dopasowanej do twoich zainteresowań, a także korzystania z wybranych funkcji mediów społecznościowych. |
dowiedz się więcej