obsługa techniczna pojazdu Renault E-Tech full hybrid

obsługa techniczna klasyczna

Ponieważ akumulator trakcyjny pojazdu w E-Tech full hybrid nie wymaga żadnej szczególnej interwencji, obsługa techniczna pojazdu hybrydowego odbywa się według programu bardzo podobnego do programu pojazdu spalinowego.

Niższe koszty użytkowania

Zmieniając tryby jazdy, części zużywające się silnika benzynowego zużywają się mniej, ponieważ są mniej używane. Dlatego typowe dla silnika spalinowego naprawy i wymiany są wykonywane znacznie później w cyklu życia pojazdu.

Renault zajmuje się obsługą techniczną Twojego E-Tech full hybrid

ekosystem usług online:

Obsługa techniczna pojazdu Renault E-Tech full hybrid jest ułatwiona dzięki usługom cyfrowym i online oferowanym przez Renault.

care service 24/7
care service 24/7

Zostaw i odbierz pojazd w dowolnym momencie dzięki bezpiecznej szafce na klucze care service 24/7.

inteligentna obsługa techniczna
inteligentna obsługa techniczna

Twój samochód sam Ci powie, czego potrzebuje. Każda awaria lub konieczność wymiany części jest automatycznie zgłaszana przez inteligentną obsługę techniczną, umożliwiając zaplanowanie terminu wizyty.

diagnostyka predykcyjna
diagnostyka predykcyjna

Zidentyfikuj z telefonu zdarzenia związane z twoim pojazdem. Musisz zaplanować interwencję? Twój warsztat jest poinformowany i może zamówić części oraz obliczyć czas pracy.

Renault assistance
Renault assistance

Assistance jest integralną częścią gwarancji Renault i umożliwia skorzystanie z pomocy lub holowania, a także rozwiązań w zakresie mobilności i noclegu w przypadku unieruchomienia pojazdu. Renault pomoc jest dostępna 24/7 w całej Europie.

eksperci dla Twojego samochodu E-Tech full hybrid

Zarządzanie technologiami hybrydowymi jest już opanowane przez ponad 30 000 pracowników sieci Renault. Dzięki temu warsztaty lub dealerzy Renault w Twojej okolicy mogą z łatwością zająć się spalinowymi lub elektrycznymi elementami Twojego pojazdu.

Twoje pytania na temat obsługi technicznej samochodu hybrydowego

poznaj również